כל חופי הכינרת יסגרו

20/03/2020
כולל חניוני יום ולילה ואזורי החניה המשך »

יו"ר איגוד ערים כינרת וראש מועצה אזורית עמק הירדן עידן גרינבאום מוסר כי עקב ההחמרה בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל והנחיית משרדי הבריאות והפנים, יסגרו כל 15 חופי איגוד ערים כינרת, כולל חניוני יום ולילה, ינעלו שערי חניות רכבים, יחסמו דרכי הגישה לחופים ולא יינתנו שירותי הצלה, זאת על מנת לשמור על בטיחות האזרחים וחייהם ולמנוע שוטטות של אנשים בחופי הכינרת.

במסמך (060-1035-2020-0000777) שהועבר לרשויות החופיות בישראל, על ידי עטאף חיראלדין, מנהל האגף לחופי הרחצה במשרד הפנים, נקבע כי כלל חופי הרחצה בישראל יסגרו החל מהיום למתרחצים ויופסקו כלל שירותי ההצלה. כמו כן, יחסמו כל דרכי הגישה לחופים, איסורים אלו יאכפו על ידי רשויות החוק.

הנחיה זו מגיעה בנוסף להנחיית משרד הבריאות לציבור, שלא לצאת לפארקים, גינות המשחקים, חופי הים, בריכות, מוזיאונים, שמורות טבע וגנים וכד'.

גרינבאום מציין כי מאחר ולא יפעלו בחופי איגוד ערים כינרת – השירותים לציבור (מלתחות, שירותים וכד') וכן שירותי הצלה ופיקוח- חל איסור על גישה לחופים וכן רחצה בהם וכי הרחצה ללא מציל מסוכנת ואסורה וכי בכדי למגר את מגפת הקורונה, הוא מבקש מהציבור להישמע לחוקים והנחיות משרדי הממשלה, בתקווה, כי התקופה תסתיים בקרוב וכולנו נחזור לשגרה ובילוי בחופי הכינרת.

פרטים ניתן לקבל בכוכבית כינרת מכל טלפון נייד- 55477*

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *