שוק האיכרים מעוטף עזה

16/03/2020
עובר לאון ליין המשך »

שוק האיכרים של ירק השדה בלב השדות החקלאיים של רמת השרון, עבר לשרות און ליין או איסוף במקום ללא שהות, ומציע לאור המצב, שרות של משלוחים עד הבית בכל רחבי גוש דן.
מדובר על עשרות סוגים של ירקות, פרות, מוצרי בסיס, תבלינים המגודלים בשטחים של עוטף עזה.

אלי כהן ובני בניו, ניר וגיא, משפחה וותיקה של חקלאים מעוטף עזה, המגדלת כבר עשרות שנים, גידולים חקלאיים שונים וכעת מוכרת את התוצרת הטרייה יום יום בשוק האיכרים ברמת השרון.
בעקבות ההנחיות החדשות מציעה ירק השדה שרות אונליין.
באמצעות האתר החדש ניתן לבצע ליקוט ואספקה מידית תוך שמירה על רף גבוה ביותר של שירות ואיכות.

"המשימה שלנו היא להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, במיוחד בתקופה שכזו" מספר אלי כהן חקלאי מזה כ-50 שנה, "השוק איכרים שלנו שרגיל לראות אלפי מבקרים מידי שבוע, עובר למתכונת חדשה ויגיע ישירות לבתים של הלקוחות. השרות שאנחנו מעניקים יהיה נוח, איכותי, מהיר, אישי, נגיש ויעיל.
אנו צופים שכעת מעל 50% ממחזור המכירות שלנו יתבצע דרך האינטרנט או הזמנות טלפוניות בקרב המבוגרים יותר שמעדיפים לבוא עדיין לאסוף מתוך הרגל ואנחנו נערכים בהתאם לגל הביקוש שילך ויגדל".

זהו אחד משווקי האיכרים הגדולים והמעניינים ביותר, שקיבל את הכינוי "אי ירוק בעיר", לתוצרת חקלאית מגוונת, טרייה, הישר מהשדה ללקוח, בלב השדות של רמת השרון. מידי בוקר אלי כהן קוטף תוצרת חקלאית טרייה בעוטף עזה ומשנע אותה לרמת השרון.
התוצרת הטרייה נמכרת במחירים אטרקטיביים במיוחד, אשר אליה מגיעים אלפי אנשים מכל רחבי הארץ.
לאחרונה, בעקבות הצלחת שוק האיכרים, משפחת כהן החליטה להרחיב את עסקיה והשיקה אתר אינטרנט בשם "ירק השדה", המציע סחורה חקלאית מגוונת, אשר מגיעה עם משלוח ישירות עד בית הלקוח וכעת האתר הפך להיות גורם הצמיחה והפעילות המרכזי של החקלאים.

הזמנות בטלפון 050-8134444
ירק השדה רמת השרון (שימו בוייז),
אתר הבית ירק השדה  hasade.co.il.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *