יצרנית הבירה הגדולה AB InBev

13/02/2020
בהסכם שת"פ עם Team8 המשך »

יצרנית הבירה הגדולה בעולם AB InBev (אנהאוזר בוש-אינבב), המחזיקה בנתח שוק של כ-30% מכלל צריכת הבירה בעולם, מרחיבה את פעילותה בישראל. המבשלה חתמה עם קבוצת Team8 על שיתוף פעולה, במסגרתו חברות סייבר ישראליות יספקו שירותים גלובליים למבשלה.
זאת בנוסף לחטיבת סייבר שהמבשלה הקימה בתל אביב בשנה שחלפה, הנותנת מענה לצורכי אבטחת מידע גלובליים בכל האזורים בה היא פועלת.

AB InBev מגייסת 50 מפתחים לחברת וייסבירגר (Weissbeerger) אותה רכשה, שיצטרפו ל- 140 העובדים הקיימים במרכז הפיתוח, במגדל סונול בתל אביב.
המשרות שנפתחו מיועדות לאנשי Data science, אנליסטים, אנשי פיתוח, devops וארכיטקטים. הדרישה להרחבת פעילות הפיתוח בישראל נוצרה בעקבות הרחבת השירותים הטכנולוגיים שמסופקים מישראל, לטובת הפעילות הגלובלית.

צוות החדשנות של AB InBev

קיימת תכנה חדשה – Trayz, המנתחת בזמן אמת את צריכת כל מוצרי המזון ומשקאות הנרכשים בנקודות מכירה מסביב לעולם, בברים ובמסעדות. באמצעות אלגוריתמיקה מורכבת הפלטפורמה מפיקה המלצות מותאמות אישית לעסקים לטובת ייעול פעילותם, ולייעול הפעילות של חברות ייצור המשקאות.

המבשלה מרחיבה גם את שיתופי הפעולה שלה בישראל ומאפשרת לסטארטאפים מקומיים להשתלב בפעילותה הגלובלית.
סטארטאפים שנכנסו לעבודה משותפת עם התאגיד הם חברת OKO, המספקת לחקלאים במדינות מתפתחות ביטוח יבולים חכם. הביטוח מבוסס על ניתוח דאטה מתמונות לוויין וחיזוי מזג אוויר, במטרה להקטין את הוצאות הביטוח החקלאי.
חברת SparkBeyond פיתחה פלטפורמת AI המפיקה תובנות מביג דאטה שנצבר בארגוני ענק, התומכים במאמץ הנרחב שהמבשלה משקיעה בטרנספורמציה הדיגיטלית ושימוש חכם בדאטה.

עד כה פעילות החדשנות התמקדה באיתור כישרונות בחברות ישראליות בתחומי AgroTech, FoodTech, וקיימות.
מתוך הבנה שיש חשיבות אסטרטגית ללקיחת חלק באקוסיסטם של ההייטק הישראלי, צוות ה- Tech Innovation של המבשלה גדל והתרחב לחיפוש אחר שיתופי פעולה עם סטארטאפים בתחומי המכירות, שיווק וקמעונאות (retail), והמפעל החכם (Industry 4.0).
לצורך קידום שיתופי פעולה נוספים יבקרו בארץ בסוף חודש פברואר בכירים מההנהלה הראשית של AB InBev, האחראים בארגון על תחומי ייצור ולוגיסטיקה.

AB InBev מנהלת כ- 500 מותגים, בינהם קורונה, סטלה, בקס, לף, הוגרדן, באדוויזר, באד לייט ומגלגלת מחזור של 55 מיליארד דולר בשנה. החברה החלה לפעול בישראל לאחר שרכשה את חברת הסטרטאפ וייסבירגר ב- 2018. וייסבירגר הוקמה בשנת 2012 על ידי עומר עגיב מנכ"ל החברה ואורי פינגרר המשמש כסמנכ"ל פיתוח עסקי.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *