הטבה מפנקת של קאשבק, לתל אביבים בוולנטיין

13/02/2020
הארנק הדיגיטלי, Colu ! המשך »

• הקאשבק יינתן לרכישות במאות עסקים קטנים שעובדים עם האפליקציה בתל אביב: בתי קפה, חנויות משקאות ושוקולדים, מאפיות וחנויות תכשיטים
• החל מיום חמישי 13 בפברואר ועד ל-15 בפברואר יוכלו משתמשי האפליקציה ליהנות מההטבה של עד 15% קאשבק מצטבר

Colu המפתחת אפליקציית ארנק דיגיטלי לערים חכמות, הודיעה על הטבות משמעותיות לכל האוהבים לרגל הוולנטיין די. החברה פועלת בישראל בערים תל אביב וחיפה ובערים נוספות ברחבי העולם.

130,000 משתמשי האפליקציה בתל אביב וכל מי שיוריד את האפליקציה יוכל ליהנות מהחזר של 10% קאשבק (החזר כספי) במאות חנויות ועסקים בניהם חנויות שוקולד, פרחים, אלכוהול, חנויות תכשיטים ומאפיות. ההטבה תינתן עד לרכישות בגובה 500 ש״ח, זאת בנוסף להטבה הקבועה באפליקציה שעומדת על 5% קאשבק בתל אביב ללא הגבלה. עם הכסף שנצבר באפליקציה יוכלו המשתמשים לבצע רכישות במאות בתי העסקים שמכבדים את Colu כאמצעי תשלום.

בין החנויות בתל אביב שיעניקו את ההטבות למשלמים ב-Colu אפשר למנות את: ג'ונס משקאות, שר המשקאות, חמדה פרחים, בול קקטוס, סיסו תכשיטים, דסקלידס, רשת בייקרי, רשת בוטיק סנטרל, רשת תחנת לחם ועוד עשרות עסקים קטנים בעיר.

Colu היא אפליקציית ארנק דיגיטלי הפועלת בתל אביב ובחיפה מעל ל-3 שנים ומציעה הטבות מתחלפות באלפי עסקים מקומיים עבור כ-200 אלף משתמשים.
Colu מפתחת אפליקציה לערים חכמות, המתמקדת בהשפעה על דפוסי ההתנהגות הצרכנית של קהילות מקומיות. המודל הייחודי של Colu משלב אפליקציית תשלומים עם מערכת הטבות (תכנית נאמנות עירונית) אשר יוצר חיבור בין כל מי שנמצא ברשת: תושבים, עסקים, העיר ושותפים נוספים.
המשתמשים באפליקציה נהנים מהטבות והחזר כספי (קאשבק) ברכישות, כאשר השימוש בהם מגדיל את הצריכה באותה העיר.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *