חברת goop על חוויית ה-goop

06/02/2020
בשיתוף פעולה עם סלבריטי קרוזס המשך »

oop, חברת הלייפסטייל שהוקמה ומונהגת ע"י גווינת' פאלטרו, מדווחת על שיתוף פעולה עם סלבריטי קרוזס ליצירת חוויית ה-goop הראשונה בים, שתצא לפועל על סיפון האוניה Celebrity Apex שתושק  בקרוב, בהפלגה בתאריכים 26.8.2020 ועד ה-6.9.2020.
גווינת' פאלטרו וסמנכ"לית התוכן של goop, אליס לוהנן ייקחו חלק בהפלגת ה-wellness בת 11 הלילות בים התיכון, וישתתפו באירוע מיוחד על האוניה בתאריך 30.8.2020.

לאורחים תינתן ההזדמנות לפגוש את פאלטרו, לוהנן וצוות המרפאים המובחר של החברה ולהצטרף לשיחה אינטימית בין פאלטרו ולוהנ. לקחת חלק בקבוצות עבודה קטנות, המונחות ע"י שלושה מומחים (מומחה גוף, מומחה נפש ומוחה נשמה) ולהשתתף בפאנל הסיכום.
בהפלגה יהיו הפתעות ויינתנו הטבות שונות גם מ-goop וגם מסלבריטי קרוזס.
אם האורחים רוצים להתגבר על מערכת יחסים קודמת, להתחבר חזרה לגוף שלהן, להשקיט את הביקורת העצמית שלהם, או למצוא תכלית, אושר, או חמש דקות להפיג את המתחים, באמצעות עבודה עצמית.
הם יוכלו לפתח סדרה של כלים, אותם הם יוכלו לקחת חזרה הביתה מהאוניה ולעשות בהם שימוש בחיי היום-יום שלהם.

"הייתה לנו הצלחה כבירה בסמינר In goop Health, שהפך את התוכן שלנו לחוויה מוחשית ואמיתית. שיתוף הפעולה הזה עם סלבריטי קרוזס מאפשר לנו להביא את goop לקהל חדש ולפגוש בקוראינו באשר הם. הסקרנות משולבת בתוך ה-DNA של המותג וזהו גם מרכיב חשוב בנסיעות.
עם חוויית goop at Sea, אנו נגרה את הרוח ההרפתקנית ע"י סדרה של חוויות ייחודיות בהדרכת מומחי ה-wellness והמרפאים שלנו," אמרה גווינת' פאלטרו, מנכ"לית ומייסדת goop.

אורי שנבל , מנכ"ל סנורמה שירותי תיירות נציגת  celebrity cruises  מסביר כי : "אנו שמחים להביא לקהל הישראלי רעיון חדש לגמרי וייחודי לחברת הפלגות. החברה מבדלת את עצמה בכך שהיא מתחייבת לחוויה יוקרתית ושירות מעולה בכל אניות הצי שלה לצד חוויות ייחודיות."

"הפלגה על ה-Celebrity Apex היא חוויית השייט האולטימטיבית. כל חלק בעיצוב זוכה הפרסים של סדרת האוניות Edge והאפשרויות הרבות המוצעות על האוניה מתוכננות בכדי להביא את החוץ אל תוך האוניה, מה שהופך אותה ליעד Wellness בפני עצמו," אמר פיטר גיורגי, סמנכ"ל ומנהל השיווק של סלבריטי קרוזס. "Celebrity Apex היא פסגת השייט המודרני והיא הרקע המושלם לשיתוף הפעולה שלנו עם goop ליצירת חוויית ה-goop at Sea הראשונה מסוגה."

בעשור האחרון, ובמיוחד בשנים האחרונות, goop התפרסמה הודות לתרומתה לשיח סביב בריאות
ו-Wellness וכן בזכות הגישה הייחודית שלה לנושא השיפור העצמי. החברה עובדת עם מגוון רופאים מובילים בתחומם, מטפלים ומובילי דעה.


חוויית goop at Sea תכלול:

שיחת פתיחה – סמנכ"לית התוכן של goop, אליס לוהנן, תפתח את השיחה עם מייסדת ומנכ"לית goop, גווינת' פאלטרו, בנושאי המסע האישי שלה לשלמות הגוף, מה היא למדה, מה עדיין מסקרן אותה ולאן פניה מועדות.

סשן למוח – אחרי שיחת הבוקר, האורחים יתחלקו לשלוש קבוצות ותהיה להם גישה לשלושה שיעורים משמעותיים בהנחיה של מאמנים פורצי דרך. הסדנאות יתרכזו בבריאות הנפש, כוחה של המחשבה והדרך ליצירת שינויים מידיים וקבועים.

סשן לגוף – השיעור אקטיבי זה, האורחים יתנועעו, יתחברו לפוטנציאל של הגוף, ילמדו איך להיות מרוכזים ומאוזנים וייהנו לא מעט.

סשן לנשמה – לעתים קרובות הצדדים הפיזיים, הנפשיים והרגשיים של האדם הם בלתי נפרדים. השיעור הזה יהיה חוויה אנרגטית בהנחיה של מורה רוחני, שתוכננה לגרום לאורחים להרגיש יותר מחוברים לקרקע, מאשר לפני כן.

שיחת סיכום – היום המרכזי יסתיים בשיחה בין לוהנן ובין אחד מהמשתתפים המרתקים.

הטבות goop ייחודיות לאורך השייט – goop ידועה גם בתור מובילה בתחום המזון, הודות לתפריטים הבריאים. עורך המזון של goop ידאג לפריטים מיוחדים בתפריטים. בנוסף, כאמור, יהיו הפתעות כפיות של goop ושירותים מיוחדים לאורחים שילונו באוניה.

מכירת הכרטיסים לאירועי goop at Sea נפתחה והיא זמינה עבור המזמינים את אחת הסוויטות בהפלגה של ה-Celebrity Apex בים התיכון מברצלונה, ספרד בתאריך 26.8.2020.
מספר המקומות מוגבל. למידע נוסף – celebritycruises.com/goopatsea

מחיר ההפלגה – החל מ-2339$ לאדם בחדר זוגי.

Goop הוא מותג לייפסטייל הנשען על שישה עמודי תווך: Wellness, נסיעות, קולינריה, יופי, סטייל ועבודה. במסגרת עמודי הטווח, goop אוספת ומוכרת מוצרים שונים וכן יוצרת מוצרים ייחודיים בתחומי היופי, האופנה וה-Wellness.

 goop הושקה בסתיו 2008 מהמטבח הפרטי של גווינת' פאלטרו והחל כניוזלטר, לאור רצונה של פאלטרו לשתף את המלצות הנסיעות שלה, מתוכנים בריאים ותגליות של קניות, וכן היא רצתה תשובות לשאלות שלה בנושאי בריאות, כושר ונפש.
goop ממשיכה להיות המקום עבור פאלטרו, כעת המנכ"לית, להכיר לקוראים מנטורים שונים שאימנו אותה לאורך החיים וכן לשתף אותם ברעיונות – היכן כדאי לקנות, לאכול וללון, יחד עם מכונים בריאים.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *