שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דיזי פרישדון חוגגים עשור

הלאונג'-בר של רחוב דיזנגוף

ביום שבת, 11 בינואר,  הלאונג'-בר התלאביבי "דיזי פרישדון" יחגוג עשור להקמתו.
החגיגות יפתחו במסיבת צהרים על המדרכה וימשיכו למסיבה סוערת עד השעות הקטנות של הלילה בחלל הפנימי והמפתיע של הדיזי.
על המוזיקה יהיו אחראים התקליטנים המובילים בסצנה עם קילומטרז' לא מבוטל של ניסיון : DJ Lior Brosh, DJ Tom Rer  ו- DJ Tom Pardo, אשר ישלהבו את ההמון עם מוזיקת מיינסטרים, ניו ואולד דיסקו, דיפ האוס ועוד.

ה"דיזי פרישדון" אשר נחשב למוסד תל אביבי, נפתח לפני עשר שנים והיה לאחד הברים הראשונים על רחוב דיזנגוף, שהיום כבר מוכר  כ״רחוב עם הברים״.

במרוצת השנים בעוד שתחלופת העסקים סביבו עלתה, נשאר הלאונג' בר איתן, מעודכן ובעל גישה חדשנית ורלוונטיות בכל הנוגע למתרחש בסצנה ובהעדפותיו של קהל היעד הפוקד את המקום מידי ערב.

במהלך העשור נולדו במקום מספר לא מבוטל של סיפורי אהבה, למעלה מ-50 זוגות הכירו במקום ונישאו. בעקבות כך נולדו קרוב ל 100 ילדים, לא בדיזי – מזל! וזוג אחד אף אימץ כלבה העונה לשם ״דיזי".

המקום ערוך לחגיגות העשור ביום שבת ולאחרונה גם ערך "מתיחת פנים" בחלל הפנימי של הבר לצד שדרוג מערכת הסאונד והתאורה, עם תוספות של וידאו ארט – מה שהופך את החלל המרכזי של הדיזי למיני קלאב של ממש. כך שכל שנותר הוא להגיע ולהרים כוסית.

חגיגות העשור ב"דיזי פרישדון"
יום שבת – 16:00-05:00
דיזינגוף 121, תל אביב
03-523-4111

בר ה"דיזי פרישדון" נוסד בשנת 2010 והיה מחלוצי הברים ברחוב דיזינגוף, והיה ליוצא דופן בשל החלל הגדול; הנדנדות הפזורות ברחבי הבר ומשמשות ככיסאות; תיבות הדואר שהפכו לסימן היכר ותאורה מעט גבוהה מהמוכר בברים תל-אביביים.
מאז, ה"דיזי פרישדון" הפך למוסד בחיי הלילה התל-אביבים באמצעות סימני היכר כמו "ימי ראשון בדיזי" ומסיבות רחוב ענקיות בפורים וביום העצמאות.
הבר מציע תפריט אוכל ואלכוהול עשיר, ומציג שילוב נהדר של אווירת בר כיפית, תוך התאמות של תנאי תאורה וסאונד נוחים יותר למפגש עם חברים.

"דיזי פרישדון" הוא בר בבעלות "הקבוצה", קבוצת חיי הלילה והלייף סטייל בתל-אביב.
"הקבוצה" כוללת מקומות בילוי מובילים ובהם: "JAVA", "המזג", "החוג הצפוני", ""The Little Burger Shop" ועוד. בנוסף, לאחרונה "הקבוצה" התרחבה ובבעלותה "סנוז" חברה המעניקה שירותי ניהול מדיה חברתית ו"The Happy Wedding" המתמחה בארגון חתונות.

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות