חנוכה בטבע עם פעילות כח הירקות

16/12/2019
חברת "ירק השדה" עם "משק רמי קנטור" ברמת השרון המשך »

חברת "ירק השדה"  תארח, בין החממות והמטעים, את הסופרת והדיאטנית נטע קיילר, מחברת הספר "אורי אוריקון וכח הירקות", מתוך רצון משותף לעודד את ילדי ישראל, לצרוך יותר ירקות בצלחת.

בתאריכים ה- 25/12 (יום ד') בין השעות 12:00-14:00 ובתאריך ה- 27/12 (יום ו') בין השעות10:00-12:00 תתקיים שעת סיפור ובו תקריא נטע את ספרה החדש.
במקביל תתקיים פינת יצירה לטובת הילדים עם צביעה של ציורי ירקות ובסיום הפעילות כל ילד יקבל תעודת אומץ על אכילת ירקות.
הספר נכתב בהשראת האחיין שלה, אורי, שמדי ערב היה מסרב לאכול ירקות, נושא טעון וכאוב אצל הורים רבים מול ילדיהם .
כשנטע החלה לחרוז לו חרוזים סביב הירקות, החסמים החלו לרדת ואורי התחיל לטעום.
תחושת המשמעות והשליחות הפכה את אורי לדמות הראשית, גיבור הסיפור, סיפור שמבליט את מה שטוב בירקות שאנו אוכלים ומסית את תשומת הלב מהעקשנות סביב הסירוב.
מרעיון לחרוז , מחרוז לדמות, כך ראה אור הספר אורי אוריקון וכוח הירקות, עבור ילדים רבים אחרים ככלי לעידוד אכילת ירקות (בעיקר גילאי 3-7).
במקביל לפעילות זו תקיים חברת "ירק השדה" קטיף עצמי למשפחות, צנונית, שמיר, כוסברה וראשי סלרי וכן של פרחי נורית צבעוניים, בעלות סמלית.
שיתוף פעולה ייחודי בין אלי כהן, חקלאי וותיק מאזור כרם שלום בעוטף עזה ושני בניו, גיא וניר, יחד עם רמי קנטור הבעלים של משק קנטור ברמת השרון, הוליד את אחד משווקי האיכרים שקיבל את הכינוי "אי ירוק בעיר", המעניינים ביותר לתוצרת חקלאית מגוונת, טרייה, הישר מהשדה ללקוח, בלב השדות של רמת השרון.

מידי בוקר אלי כהן קוטף תוצרת חקלאית טרייה בעוטף עזה ומשנע אותה לרמת השרון למשק קנטור. התוצרת הטרייה נמכרת במחירים אטרקטיביים במיוחד, אשר אליה מגיעים אלפי אנשים מכל רחבי גוש דן והשרון.
משפחת כהן החליטה להרחיב את עסקיה והשיקה אתר אינטרנט בשם "ירק השדה", המציע סחורה חקלאית מגוונת, אשר מגיעה עם משלוח ישירות עד בית הלקוח.
חובה להירשם לפעילות מראש בטלפון 050-8134444
עלות השתתפות בסיור 25 ₪
במהלכו ניתן יהיה לקטוף פלפלים באריזה אחת לכל המשפחה
משק רמי קנטור רמת השרון -בוייז
אתר hasade.co.il

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *