סיורי חקלאות וקטיף עצמי

01/11/2019
בשיתוף עם "משק קנטור" ברמת השרון המשך »

סיורי חקלאות וקטיף עצמי חברת ירק השדה בשיתוף פעולה עם משק קנטור – צילום חני בן שושן

שיתוף פעולה ייחודי בין אלי כהן, חקלאי וותיק מאזור כרם שלום בעוטף עזה, ושני בניו, גיא וניר, יחד עם רמי קנטור הבעלים של משק קנטור ברמת השרון, הוליד את אחד משווקי האיכרים שקיבל את הכינוי אי ירוק בעיר, המעניינים ביותר לתוצרת חקלאית מגוונת, טרייה, הישר מהשדה ללקוח, בלב השדות של רמת השרון.
מידי בוקר אלי כהן קוטף תוצרת חקלאית טרייה בעוטף עזה ומשנע אותה לרמת השרון למשק קנטור. התוצרת הטרייה נמכרת במחירים אטרקטיביים במיוחד, אשר אליה מגיעים אלפי אנשים מכל רחבי גוש דן והשרון.
לאחרונה בעקבות הצלחת שוק האיכרים, משפחת כהן החליטה להרחיב את עסקיה והשיקה זה עתה אתר אינטרנט בשם "ירק השדה", המציע סחורה חקלאית מגוונת, אשר מגיעה עם משלוח ישירות עד בית הלקוח.
במטרה להחזיר לקהילה שפוקדת קבוע את המתחם החקלאי, החליטו אלי כהן ובניו, לעבד 100 דונם של אדמה מסביב למשק, במטרה לגדל בה גידולים מיוחדים, המיועדים לקטיף עצמי וסיורי הדרכה של חקלאות לכל בני המשפחה, במהלך חודשי השנה. כך תוכלו במהלך השנה, לתאם ולבוא עם הילדים לסיור וקטיף של מלפפונים, פלפלים, ולקראת חודשי ינואר- פברואר גם ניתן יהיה לקטוף פרחי כלניות ונוריות שיתפרסו על פני 5 דונם.

הסיורים החקלאיים, הקטיף העצמי וביקור בשוק האיכרים של משק קנטור ברמת השרון, יתקיימו בימי שישי ושבת במהלך חודש נובמבר בין 10:00-13:00
. בתכנית קטיף פלפלים מ-7 סוגים בעלות של 35 ₪ בלבד לאדם ובתמורה מקבלים סלסלת פלפלים ססגונית, סיור לימודי להכנת מסיק שמן לרגל עונת המסיק וגם תוכלו לסייר באופן חופשי בין הערוגות בחממות של "ירק השדה".

חובה להירשם מראש בטלפון 050-8134444
כתובת – משק קנטור רמת השרון (שימו בוייז)
.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *