אירוע הסליחות המרכזי של עיריית ירושלים

25/09/2019
אדון הסליחות המשך »

יום שני, ח' תשרי (7.10.2019) בשעה 20:30 בכיכר ספרא

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מזמין את כולם להגיע ולקחת חלק בחוויה של פעם בשנה ברוח הימים הנוראים ובאווירת הקדושה של ירושלים. השנה יתקיימו עשרות אירועי סליחות עם מיטב הפייטנים והזמרים והאירועים הורחבו ויתקיימו בכל רחבי העיר כך שכל תושב יוכל ליהנות מאירוע בסמוך לביתו".

עיריית ירושלים תקיים ביום שני, ח' בתשרי בשעה 20:30 את אירוע הסליחות המרכזי "אדון הסליחות" – ברחבת כיכר ספרא. לאירוע צפויים להגיע כ- 4,000 איש שיהנו מערב ירושלמי קסום בהרגשה של התרוממות הרוח, אותו ינחה האמן מתי סרי.
את האירוע תלווה, זו השנה הרביעית, תזמורת ירושלים מזרח מערב בניצוחו של מאסטרו תום כהן. באירוע יופיעו הזמרים איציק קלה, נרקיס, יוסי אזולאי ומשה גיאת, הפייטנית והיוצרת נטע אלקיים, זוכת העונה הרביעית של The voice ישראל, ספיר סבן.

עיריית ירושלים מקיימת זו השנה ה22 את אירוע הסליחות המרכזי בכיכר ספרא מתוך כוונה להביא את בית הכנסת לבמה ולאפשר חווית סליחות מרגשת ואיכותית לכלל הציבור הרחב. בנוסף תקיים עיריית ירושלים מגוון אירועי סליחות בהשתתפות זמרים, פייטנים ואמנים שונים מכלל המגזרים שמתאימים לכלל הציבור ובכל רחבי העיר.

הכניסה ללא תשלום.
הזמנות יחולקו בשערי הכניסה החל מהשעה 19:45.
לפרטים נוספים: https://www.jerusalem.muni.il/ או באפליקציית 'ירושלמי'

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *