פסטיבל בירה בים האדום 2019

24/09/2019
רחוב הבירה הגדול בישראל, באילת המשך »

40 טעמים שונים של בירות ממגוון רחב של מותגים מוכרים בינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות ואיכותיות.

פסטיבל הבירה יהיה בסימן בירות בוטיק ישראליות – שדרת מותגי מבשלות בוטיק ישראליות ברחוב הבירה הגדול בישראל/
מבשלות בזלת מרמת הגולן, מבשלות מלכה מהגליל, מבשלות ירושלמיות, מבשלת עלמה שתימזג בכוס לאספנים מתנה וכמובן הגולדסטאר לסוגיו המוצלחים.

במיוחד לפסטיבל תבשל ותשיק מבשלת בזלת בירה ייחודית בטעם הדרים במהדורה ממותגת לפסטיבל הבירה בים האדום, מבשלת לה שוף תגיש בירה בטעם דובדבן, מבשלת בירת ויינשטפן תציג 4 סוגי בירה השנה במהדורת אוקטובר פסט, והיינקן תציג חדשנות פורצת דרך –0.0 , בירה ללא אלכוהול השומרת על הטעם וחוויית הבירה.
יוקם גם מתחם ענק של BEER GARDEN המקורי של מותג מבשלת הבירה הגרמנית פאולנר, אשר תשיק מהדורת בירת פסטיבל.

בנוסף למותגים ממוקדי הבירות המוכרים בעולם כמו גרמניה, בלגיה ואנגליה, יככבו השנה בפסטיבל גם כמה מדינות שלא תמיד חושבים עליהן בהקשר של בירה.
מג'מייקה יהיה ניתן לטעום את הבירה הלאומית רד סטרייפ, מיפן יגיעו בירות של מבשלת קירין, ומצרפת, הידועה דווקא ביינות שלה, תגיע קארין 1664 בלאן – בירת חיטה הדרית.

מלבד הבירות יתקיימו גם הופעות של אמנים מובילים, כאשר על הבמה יתקיימו במשך 4 ימים רצוף, 3 הופעות חיות, בכל יום, וסה"כ 12 הופעות שירעידו את הטיילת של אילת – עם מוניקה סקס, התקווה 6, מוש בן ארי, טונה והופעות של להקות מקומיות.

לבאי הפסטיבל מובטח לצד חוויית השתייה גם המון GIVE AWAY – מזכרות לאספנים של מבשלות ויינשטפן, שיציגו את מהדורות דונקל, אוריגינל הלס ווויטוס.

יוסי חן, מנכ"ל תאגיד התיירות אילת: "פסטיבל הבירה שהפך למותג מסמל את סיום עונת הקיץ בכל שנה ופותח את עונת החורף בעיר ואת תחילתן של 48 טיסות שבועיות ישירות מאירופה לאילת. הפסטיבל מהווה יריית פתיחה לפסטיבל החורף Eilat winter sun festival שיכלול כ-35 אירועים ופסטיבלים בינלאומיים שיתקיימו במשך חמשת חודשי החורף באילת".

צילום יהודה בן יתח

פסטיבל הבירה בים האדום 2019, 14-17 באוקטובר החל מ-19:00 ועד 01:00 לפנות בוקר

טיילת אילת
רחבת קניון מול הים,
הכניסה חופשית
לפרטים נוספים https://eilat.city/

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *