שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מכתב פתיחה לאתר החדש

מאת: ישראל פרקר
אתר יינות ישראל - השער לעולם יינות ישראל עלה לרשת ב 1 ביולי 2008. הוא הוקם כדי להביא מידע על המתרחש בעולם יינות ישראל ולהיות השער לכל האתרים המביאים מידע על המתרחש בעולם יינות ישראל. זהו עולם ההולך וגדל מדי חודש ומתווספים אליו יינות חדשים וחובבי יין מכל רחבי העולם.

מכתב פתיחה לאתר החדש היו מיושנים ובלתי מעודכנים. החלטתי אז שאם אין אתרים כאלה אזי אני אקים את האתר היין הישראלי הראשון שירכז את כל המידע העוסק ביין ישראלי ויהיה שופר למידע המגיע מהיקבים. לאחר גלגולים ושיפורים הפך האתר לפורטל היין הישראלי, האתר המוביל בנושא בארץ. האתר נועד לעשות סדר במידע הרב הודות היין הישראלי והיקבים ולהביא את דבר כל יקבי ישראל והיינות לידיעת ציבור חובבי היין בארץ ובעולם.
מאז שהתחלתי בפרויקט הענק שהתבצע בעזרתם של חברים טובים, חובבי יין, הוקמו בארץ עשרות רבות של יקבים חדשים, מספרם כבר מגיע לכ200, ובמיכליהם נוצרים אלפי סוגי יינות חדשים.
בסיורי הרבים בארץ ביקרתי ברבים מהיקבים האלה בליווי מצלמתי הדיגיטלית. גילתי שם עולם מרתק של מאות אנשים שהחליטו להקדיש את זמנם ללימוד סודות היין ולייצורו. גיליתי  גם שמאחורי כל בקבוק יין מסתתר סיפור מרתק על דרך גידול הענבים בכרמים, ייצור היין ועל היינן שייצר אותו. התברר לי שכמספר סוגי היין  כך גם מספר הסיפורים. בכל בקבוק יין מסתתרת נשמה השונה מנשמת הבקבוק השכן. היין הוא דבר חי ומשתנה כל העת, זאת יודע כל חובב יין.
 
את עבודתי בעולם היין אני עושה בשעות הפנאי, בעיקר בערבים ובסופי השבוע, כשאני מתפנה מעבודתי הרבה כמהנדס בענף האלקטרוניקה.
 
בתקופה האחרונה החלו לקום ברשת האינטרנט יותר ויותר אתרים העוסקים ביין הישראלי והכתבות בנושא זה הולכות ומתרבות.
חובב יין המחפש מיידע על יינות ישראלים ועל האנשים העוסקים בענף עושה זאת לרוב באמצעות מנועי חיפוש. המשימה הולכת ונעשית קשה להגיע לכל המידע הרב המוכנס כל העת לרשת באתרים השונים.

הגעתי למסקנה שלאחר שעשיתי סדר וריכזתי מידע עצום בנושא היין הישראלי באתר אחד- פורטל היין הישראלי – הגיעה העת לעשות בנוסף גם סדר ולרכז במקום אחד את הכניסות לכל האתרים העוסקים ביינות ישראל, וכן את כתבותיהם הנבחרות.
מועיל ביותר עבורכם יהיה אם אתר אחד יהיה השער המרכזי לעולם יינות ישראל לתועלת הגולשים, חובבי יינות ישראל. כך החלטתי להקים את אתר יינות ישראל החדש שימשיך להביא את דבר יקבי ויינות ישראל אך גם יהיה שער לכל החפץ למצוא מידע על עולם זה גם באתרים ישראלים אחרים הנמצאים ברשת, ללא טרחה ושיטוט מעייפים ברחבי האינטרנט האינסופיים.
 
החומר באתר הולך ותופחואני עדיין טורח בשיפורי ועדכוני התוכנה המורכבת לניהול האתר. אט אט יתמלאו מדורי האתר בחומר רב על יינות יקבי ישראל. בקרוב יעלו לרשת גם האתרים בשפה האנגלית והרוסית עליהם שוקדים המתכנתים.

כולכם מוזמנים להעביר אלי לפרסום כל חומר רלוונטי בנושא יינות ישראל או מיידע על כתבות חדשות המופיעות באתרים שונים ברשת, כדי שאוסיף את הקישור אליהם לאתר לנוחיות כל הגולשים בארץ ובעולם.
מכיוון שהאתר עדיין בשלב פיתוח אודה לכם אם תודיעו לי על כל באג שתגלו באתר כדי שנעשה כמייטב יכולתנו לתקנו בהקדם, במידת היכולת. אנחנו גם פתוחים כמובן להצעות לשיפורי.

תודה ולהתראות באירועי היין השונים.

ישראל פרקר  

 
טלפון 5595747 054   (אחרי שעה  20:00 .  בבוקר אני בענייני האלקטרוניקה)

E-MAIL
 
לחיים – לחיי יינות ישראל !!!

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות