אתר מחודש ל'חלי ממן'

16/08/2019
בענף אורח החיים הבריא המשך »

חלי ממן, אשר פועלת מזה שנים רבות בענף אורח החיים הבריא, מחדשת את אתר הבית של החברה. האתר מהווה  מרכז מידע ארצי עבור אלפי האנשים החברים בקבוצות התמיכה של הרשת, וכן פתוח
לשימוש גם עבור הקהל הרחב.
באתר ניתן למצוא שפע של המלצות להקל על תהליך ההרזיה,מתכונים ייעודים לשינוי הרגלים שנכתבו על ידי ממן עצמה ועוד מגוון של מוצרים וטיפים ייחודיים המאפשרים חווית הרזיה קלה ונוחה.
לדוגמא: ניהול יומן אכילה, פורום פעיל לשאלות ותשובות.

ממן ייסדה את הפרויקט בשנת 2000 עם קבוצה קטנה שפעלה בבית הוריה, שבקריית חיים. כיום פועלות בארץ יותר מ-400 קבוצות המיישמות את השיטה המצליחה שפיתחה.
מעל 20 אלף איש משתתפים במפגשים ומגיעים יחד לתוצאות. שיטתה של ממן הוא סיפור הצלחה.
האתר פתוח לשימוש לחברי הקבוצות ולקהל הרחב, וכן הכניסה אליו אינה כרוכה בהרשמה או בתשלום. כך הציבור הרחב יכול לקבל את הידע הרב אותו צברה חלי לאורך שנות פעילותה מבלי להיות במסגרת התמיכה המחייבת.

בין המאפיינים החדשים באתר ניתן למצוא תפריטי דיאטה מותאמים אישית, בהם הגולשים יכולים לבחור בין תפריט של 1200, 1500 או 1800 קלוריות ליום, אותו הם יכולים להתאים לעצמם מתוך שלל קטגוריות ומתכונים.
הממשק נגיש וקל ומאפשר לגולשים לראות את האופציות השונות לתפריט בכל קטגוריית מזון:
פחמימות, חלבונים, קטניות וכדומה, וכך להצליח לגוון בכל יום ויום את התפריט הקלאסי.
התפריטים ניתנים להדפסה וניתן להתאים אותם אישית ולשנות אותם בכל יום.
לצד התפריטים, מופיעים גם מתכונים דיאטטיים – פשטידות, עוגות, דגים, בשר, ירקות ומגוון גדול של מתכונים טבעוניים וצמחוניים.
ניתן למצוא באתר גם את סיפור ההצלחה האישי של חלי ממן, המנחות שמדריכות, וכן סיפורי הצלחה של המשתתפים בסדנאות, אשר הצליחו להגיע לתוצאות מרשימות ולשמור עליהן לאורח זמן, זאת בעזרת ליווי ותמיכה של מנחות הסדנאות של חלי ממן.

באתר יש גם חדשות ועדכונים, מידע בנוגע לקבוצות חדשות ושעות פעילות, המלצות שונות וטיפים לירידה במשקל, מידע וכתבות הקשורות לאוכל, דיאטה ואורח חיים בריא, פורום פעיל לשאלות והתייעצות, חנות לרכישת מוצרי חלי ממן .

קיימת גישה לקו התמיכה בוואטסאפ, הפעיל מרבית שעות היום.

אתר האינטרנט :
https://www.heli-maman.co.il/


תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *