שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

אירוח בצפת לקראת הכליזמרים

התפוסה כמעט מלאה

לאחר תשעה באב יציינו בצפת את פסטיבל הכליזמרים ה- 32, מבדיקה בחדרי האירוח בצפת עולה כי בין התאריכים 12-14.8 (ימי הפסטיבל) ובסוך השבוע (15-17.8) התפוסה כמעט מלאה. (ואולי כבר מלאה)

״השנה החלטנו להעצים ולהגדיל את הפסטיבל ולפנות לקהלים חדשים תוך הקפדה ושמירה על הערכים המרכזיים שלו״ מציין ראש עיריית צפת שוקי אוחנה, ״לצד נגני כליזמרים מובילים מהארץ והעולם יגיעו לצפת האמנים הגדולים של המוסיקה בישראל- עומר אדם, יובל דיין, מירי מסיקה, נרקיס, להקת שלוה, בן סנוף, שלמה גרוניך, חנן בר סלע, מוסא ברלין ושורה ארוכה של אמנים נוספים שישלבו בהופעתם כקטע כליזמרים מיוחדים, מדובר באירוע ענק של שלושה ימים עם למעלה ממאה אמנים מהגדולים בארץ ובעולם, בחמש במות שונות, אירוע שלא היה כמותו בצפת ובצפון מעולם והציבור בכל רחבי הארץ מצביע ברגליים וממלא את חדרי אירוח ברחבי העיר, אני מזמין את עם ישראל להגיע ולחגוג איתנו בצפת- העיר שאין עוד כמוה בעולם״.

טלי קדוש מנכ"לית מלון רות צפת מרשת מלונות דן מציינת: ״אנחנו עומדים על תפוסה כמעט מלאה במהלך ימי הפסטיבל, אין ספק שאמנים כמו אלו שיופיעו כאן בכליזמרים מעוררים עניין ומביאים לצפת קהלים חדשים ומגוונים, צפת נמצאת בעיצומו של תהליך התעוררות במגוון תחומים וגם תחום התיירות בתנופת התעוררות ואנו כמובן מברכים על כך״.

במסגרת פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי בצפת- הפסטיבל הגדול בעולם למוסיקת נשמה יהודית, יתקיימו עשרות מופעי מוסיקה ייחודיים בבמות שונות הפזורות בין הסמטאות העתיקות באווירה הייחודית של צפת, בכניסה חופשית לקהל הרחב.
בפסטיבל ישתתפו אמני ענק אשר יבצעו בהופעתם גם קטעי כליזמרים מיוחדים בנוסף על הלהיטים המוכרים, בנוסף אליהם יופיעו גם הרכבים מיוחדים כמו: תזמורת הכליזמרים הישראלית, אמנים והרכבים בינלאומיים ממדינות שונות, הרכבים ישראלים מיוחדים, 'בימת קרליבך' ובה חלקם העיקרי של המופעים יוקדשו לשיריו של הרב המנגן שלמה קרליבך, בימת אמנים יוצאי חבר העמים, הרכבים מקומיים שונים ועוד מופעים רבים ונוספים. בעיריית צפת החליטו על קיום מגוון מופעים ואירועים מיוחדים גם לילדים במסגרת הפסטיבל. בין היתר מדובר במופע מיוחד- "כלי זמר לא קונבנציונלי" בהובלתו של אהרון קוטלר- נגן מיוחד במינו המנגן על כל מה שרק תרצוץ קוטלר ילמד אתכם ואת הילדים יצירתיות אמיתית מה-היא, וינגן בין היתר על מטאטא, בקבוק קטשופ ונוצות ציפור!. קוטלר עוסק בתחום המוזיקה ומופיע לאלפי ילדים ברחבי הארץ ובחו"ל ומפיק צלילים מיוחדים בכלים לא קונבנציונליים.

לראשונה בתולדות הפסטיבל יוקם מתחם פוד-טרקים בהובלת השף גיא פרץ עם משאיות אוכל איכותיות בסמוך לבמה המרכזית (מתחם הסראיה/ בית יגאל אלון) ובו יוגשו מאכלים איכותיים מתוצרת טרייה בעלות של עד 35 שקלים למנה.
למידע נוסף על פסטיבל הכליזמרים – http://klezmerim.info/

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות