שבתות ספרות בArte – אמנות הגלידה

03/08/2019
Arte גם תחום אמנות נוסף - ספרות. המשך »

צעד נוסף בהמשך לחיבור הרב שמרגישים סיסי פגאני ומרקו קמוראלי בעלי הגלידה לאמנות ישראלית שהביא אותם לפתוח את הגלידרייה שלהם ברחוב נחלת בנימין בתל אביב ובחירת הלוגו  שמשלב את הציור האייקוני של לאונרדו דה וינצי.
בעלי הגלידרייה אוהבים אמנות ישראלית מכל הסוגים ועושים רבות על מנת לעודד אמנים ישראלים בתחומי הציור/הצילום והמוסיקה בדרכים יצירתיות שונות:
דרך הענקת קיר גלריה שלם לתערוכות אמנות מתחלפות של ציירים /צלמים ישראליים פעם בחודש ללא תשלום.
דרך העמדת כן ציור ללקוחות שמציירים להנאתם ופעם בשנה נבחרים מבין עבודותיהם תמונות שהופכים לתערוכה בחודש אפריל- חודש יום ההולדת של הגלידה.
דרך קיום מופע ג'אז חיי של נגנים בכל יום חמישי בין 20:00-22:30 בערב עליו הם משלמים.
כעת בני הזוג החליטו להעניק מקום של כבוד גם לאומנות הכתיבה הישראלית ומזמינים סופרים ומשוררים שמעוניינים להרצות בפני קהל לעשות זאת ברחבת הגלידרייה שלהם בימי שבת בחודשי ספטמבר ואוקטובר אחרי הצהריים.

סיסי פגאני: "בשבתות מגיעים הרבה אנשים לגלידרייה בדרך ל או בדרך מהים. בנוסף, הרחוב עצמו מאפשר כניסה של רכבים וחניה בסמיכות לגלידרייה מה שמאפשר לאנשים להגיע ממקומות רחוקים יותר ולשהות בגלידרייה משך זמן ארוך יותר במימי החול.
על מנת לעודד אנשים לקחת חלק בפעילות תרבותית נוספת ולהעשיר את עולמות הרוח שלהם בנוסף לגלידה שלנו, אנחנו שמחים לאפשר לסופרים ישראליים שמעוניינים לדבר עם הקהל עצמו על הספרים שלהם או על הנושא שעליו כתבו אצלנו ולתת להם במה וגם את כל העזרים הטכניים שיצטרכו לצורך כך".

הכניסה חופשית – ניתן להגיע עם רכב ולחנות במדרחוב נחלת בניימין בצמוד לגלידרייה.


תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *