ברוכים הבאים לצפת- בירת הגליל!

02/08/2019
ראש העיר מזמין לבקר בצפת, העיר המתחדשת המשך »

צפת – בירת הגליל, פנינה אורבנית מלאת קסם, טבע והיסטוריה מרתקת, נמצאת בעיצומה של התחדשות, התפתחות ופריחה. צפת מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בין לאומית: עיר עתיקה עם רצף אורבני של 4,000 שנה ומורשת מרשימה הנחשפת בסמטאות, רוחניות, אומנות ויצירה עשירה לאורך 2,000 שנות היישוב היהודי.
לצד הסמטאות הקסומות, תחשפו להיצע קולינארי עשיר ומגוון, אוצרות טבע ייחודיים, נופים עוצרי נשימה, בתי כנסת עתיקים, מוזיאונים, גלריות, יקבים ומחלבות, אטרקציות לכל המשפחה, פסטיבלים בינלאומיים לאורך השנה ומגוון רחב של מלונות, צימרים מפנקים ועוד.
העיר צפת נמצאת בתנופת פיתוח, התחדשות ועשייה. בניית שכונה גדולה וחדשה בצפון העיר נמצאת בעיצומה, הפקולטה לרפואה והמכללה האקדמית מרחיבים פעילותם ופיתוח אזור התעשייה ליצירת מקומות תעסוקה איכותיים. הנעת מנועי הצמיחה לצד חיזוק ופיתוח התיירות והמסחר בעיר, מחזירים את צפת ליימי הזוהר.
אנו רואים חשיבות רבה בחיזוק התיירות והתרבות בצפת. בחודש יולי השקנו את פסטיבל הלאדינו הבינלאומי הראשון, אנו מחזקים את פסטיבל הכליזמרים המסורתי שיתקיים זו השנה ה -32 בין התאריכים 12-14.8, מקיימים מגוון רחב של אירועים לאורך השנה וגייסנו את גיא זוארץ כפרזנטור של העיר בתחום התיירות והתרבות. כל אלו לצד תנופת העשייה בתחומים השונים- בניית שכונה חדשה- מצפה ימים, ניקיון, תעסוקה, ספורט, שיפור חזות העיר, שדרוג תשתיות, פיתוח התחבורה והעצמת מערכת החינוך- נשיב את צפת לגדולתה!.
בואו לבקר ולגלות את סודותיה של צפת. בביקורכם תחשפו לקיסמה של עירנו- מסמטאות ציוריות, דרך בתי הכנסת העתיקים, מלונות הבוטיק, קולינריה עשירה, מוזאונים, מנהרות תת קרקעיות, מרכז קבלה בין לאומי ואוצרות טבע ייחודיים עוצרי נשימה- פארק עמק התכלת והגן הזואולוגי שפתחנו בראשית 2019 לחווית טבע משפחתית ייחודית.

נשמח לראותכם מבקרים בעירנו!
שוקי (יהושוע) אוחנה
ראש עיריית צפת

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *