Celebrity Flora℠ משנה את פני תעשיית הקרוזים

11/07/2019
כאוניה האקולוגית ביותר המשך »

חברת סלבריטי קרוזס השיקה את האוניה המהפכנית החדשה – Celebrity Flora℠, מגה יאכטה עם 50 מגורי סוויטות בלבד עבור 100 אורחים, שתחבר את המטיילים לאיי הגלפגוס. זאת, בדגש על קיימות ואיכות הסביבה, כולל היכרות עם חיות בר וצמחייה הייחודים למקום.
"לעיתים רחוקות, מגיעה אנייה ייחודית שמשנה את פני התעשייה ו- Celebrity Flora℠היא אחת מהן", אמר ריצ'ארד ד. פיין, יו"ר ומנכ"ל תאגיד השייט רויאל קריביאן.
"איי הגלפגוס הם באמת יעד נדיר, שראוי לקבל אנייה שנושא הקיימות בה הוא מאפיין עיקרי. לאור עשייתה הרבה, בחרנו את יולנדה קקבסדה (Yolanda Kakabasde), פעילת איכות הסביבה והנשיאה לשעבר של הקרן העולמית לשימור חיות הבר, להיות סנדקית האונייה. יולנדה תמיד הייתה כוח מניע לנושא הקיימות באקוודור ובכל רחבי העולם ואנו גאים בכך שהיא איתנו".

Celebrity Flora℠, עוצבה בצורה ייעודית עבור שייט באיי הגלפגוס והמגורים בסוויטות עוטפים את האורחים בנוחות מרבית וכוללים שירות של דייל אישי צמוד. כלי השיט המשוכלל מציע חוויית קמפינג יוקרתית ('גלמפינג'), ראשונה מסוגה בלב ים וכן, מתחמים קולינריים חדשים, סיפון לצפייה בכוכבים, סמינרים אקולוגיים בהנחיית מומחים.
מדובר באחת מהאוניות היעילות ביותר מבחינה אנרגטית, עם צריכת דלק נמוכה ב-15% ופליטת מזהמים לאוויר הנמוכה באותו השיעור, הודות למערכת הנעה מתקדמת, עיצוב חדיש של גוף האוניה ומנועי דיזל מותאמים במיוחד. מערכת העגינה המותקנת בה היא הראשונה מסוגה באיי הגלפגוס, הכוללת טכנולוגיה שאינה עושה שימוש בעוגן ממשי ובכך מגנה על קרקעית הים הרגישה באזור, עם מייצבים מתקדמים, המוודאים כי ההפלגה תהיה חלקה לכל האורך.

בכל חדר ב- Celebrity Flora℠מותקנת מערכת לסינון מים וכן, מערכת המאפשרת שימוש חוזר במים המתעבים ממערכת מיזוג האוויר, לצורך הפעלת מתקני הכביסה. בנוסף, ייעשה שימוש בציוד התפלה בטכנולוגיית אוסמוזה הפוכה, כך שהאוניה תהיה מסוגלת להפוך מי ים למים מתוקים ובכך לספק 100% מצרכיה.
החומרים שניתן למחזר, לעשות בהם שימוש נוסף או לתרום, יהיו מוסדרים תחת נהלים מפוקחים וקפדניים של האונייה. כמו כן, במסגרת ההשקה, הוכרז שיתוף פעולה חדש עם מוסד ללא כוונת רווח – 'Earth-Echo International', על מנת להעניק השראה לצעירים לפעול כעת למען העתיד בנושאי קיימות. חברת סלבריטי קרוזס והצוות בארגון הסביבתי, יעבדו ביחד בכדי להציג אסטרטגיה ברורה עבור בני נוער ומטרתה לייצר דור חדש של נאמני איכות סביבה, הן בקהילות המקומיות ביעד השייט והן בקרב המטיילים על הסיפון.

החברה משלבת טיולים עם מחקר והופכת את האונייה לכלי הראשון באיי הגלפגוס, המכיל ציוד מתקדם לחקר הימים והאוקיינוסים, הידוע בשם – 'Ocean-scope'. תכנית זו תפיק תועלת ממסלולי ההפלגה העקביים שהאונייה תעשה ע"י איסוף מדויק ויעיל של נתונים שונים על האוקיינוס. כל הממצאים שייאספו יהפכו למאגר מידע פתוח ונגיש לחוקרים מכל העולם ולכל מי שיש לו עניין בכך.
 אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של סלבריטי קרוזס בישראל:
"האונייה עוצבה כדי להציג לראווה את היעד המדהים הזה ולהעניק לאורחים שלנו זיכרונות בלתי נשכחים – אנו גאים להיות שותפים ולקחת חלק בקידום ובשמירה על הסביבה הרגישה של כדור הארץ".

Celebrity Flora℠ תפליג מהאי בלטרה לאורך כל השנה, תקיים מסלולים של 7 לילות במסלול מעגלי פנימי או חיצוני וכן תציע חבילות, המשלבות טיול יבשתי לפני או אחרי ההפלגה באורכים של 10, 11 או 16 לילות.

 האירוח באנייה הוא אירוח ברמה גבוהה מאוד בסוויטות בלבד וכולל :

  • תשר לנותני השירות באונייה
  • דייל אישי צמוד בסוויטה – בין השירותים שנכללים – שירות פריקת מזוודות, יין מבעבע בקבלת הפנים, הגשת מתאבנים מידי יום
  • משקאות קפה פרמיום, משקאות אלכוהוליים ומשקאות קלים – כולל מיני בר בחדר עם משקאות קלים ובירות
  • שירותי כביסה (פעמיים במהלך ההפלגה)
  • חלוקי רחצה, תיק גב ושירות מגבות חוף
  • אפשרות לשימוש במשקפות, מעילי גשם ולציוד לצלילה עם שנורקל
  • ועוד…

עוד סרטוני Celebrity Flora

https://youtu.be/BaJM8rvt5S4

https://youtu.be/BaJM8rvt5S4

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *