מותג הבירה היינקן עם קטגוריה חדשה ומהפכנית

07/07/2019
היינקן 0.0, בירה עם 0.0% אלכוהול המשך »

היינקן, מותג הבירה המוביל, משיק חדשנות מוצרית לחובבי הבירה – בירה ללא אלכוהול, המבושלת בשיטת ייצור ייחודית ונוסחה מקורית שפותחה על ידי הברומייסטר הראשי של מותג היינקן העולמי במשך שנים רבות. זאת על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של היינקן ובעיקר בשביל לשמר את טעם הבירה הנהדר.
היינקן 0.0 עשויה מרכיבים טבעיים בלבד ומכילה 69 קלוריות בלבד בבקבוק של 330 מ"ל.
התווית הירוקה והמוכרת של המותג הופכת לתווית כחולה על בקבוקי היינקן 0.0, אשר הושקו לפני כשנה במדינות נבחרות ברחבי העולם וזכה להצלחה גדולה.

היינקן 0.0 פותחה כמענה הולך וגובר של צרכנים אשר אוהבים בירה ורוצים ליהנות מהטעם הנהדר של הבירה גם ברגעים בהם אלכוהול לא מתאים להם. לדוגמא:
במהלך יום העבודה, לפני נהיגה, לאחר פעילות גופנית, בעת הריון או נסיבות רפואיות אחרות ועוד.

הבירה מיוצרת מחומרי גלם טבעיים, איכותיים ביותר, אינה ממותקת, וללא צבעי מאכל. הבירה מכילה 21 קלוריות בלבד ל-100 גרם. לכן, היינקן 0.0 נותנת מענה גם לעוסקים באימון הגופני כידוע בירה וספורט הוא שילוב מנצח.

יתרונות המשקה החדש רלוונטים במיוחד לאחר אימון גופני. הבירה מאזנת את הנוזלים והמלחים שאבדו בזמן אימון גופני יותר מכל נוזל אחר. יחד עם מספר הקלוריות הנמוך בהשוואה לבירה רגילה, היינקן 0.0 מהווה את הפתרון המושלם לעוסקים בפעילות גופנית מכל סוג שהוא.

אורי אלדר, מנהל שיווק חטיבת הבירות בטמפו:
"אנו שמחים להשיק לראשונה בטמפו קטגוריה חדשה של בירה ללא אלכוהול. היינקן 0.0 רשם הצלחה גדולה במדינות שונות בעולם מאז השקתו, ואנו מאמינים שיצליח גם בישראל וכי יהווה מנוע צמיחה משמעותי עבור החברה".

נטע טובים, מנהלת מותג היינקן בטמפו :
"כמותג מוביל השואף לספק מענה למגמות בשוק ולצרכי הלקוחות המשתנים, היינקן זיהה צורך גובר במשקה בירה ללא אלכוהול, אשר תספק מענה לכל הזדמנויות השתייה של הצרכנים בהן אלכוהול לא על הפרק, וכל זאת מבלי להתפשר על איכות וטעם הבירה. היינקן 0.0 מספק מענה לצורך זה ובמקביל מתחבר למגמת הבריאות והרצון לנהל אורח חיים בריא ומאוזן."

היינקן, המיובאת על ידי חברת טמפו, מובילה כיום את שוק בירות הפרמיום בישראל עם נתח שוק של כ 10% ברשתות השיווק ונמכרת בלמעלה מ- 190 מדינות ברחבי העולם.

מחיר מומלץ לצרכן – 29.90 לשישייה של 330 מ"ל

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *