שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חברת WOLT (וולט) העולמית בהתרחבות

חברת משלוחי האוכל מהלסינקי פועלת ב-15 מדינות

חברת משלוחי האוכל מהלסינקי הודיעה על גיוס של 160 מיליון דולר.

מיקי קוסי, מנכ"ל ואחד ממייסדי WOLT (וולט), אומר: "שוק משלוחי האוכל הפועל אונליין, צפוי לצמוח ברחבי העולם מ-35 מיליארד דולר כיום עד ל-365 מיליארד דולר עד לשנת 2030. צמיחה זו היא הזדמנות אדירה עבור חברה כמו Wolt (וולט), ששמה לה למטרה להיות חברת משלוחי האוכל היעילה והמובילה בעולם. הגיוס האחרון הינו עדות להתקדמות שלנו עד עכשיו, ולהתקדמות שעוד נותר לנו לעשות".

לפני כשנה פעלה חברת Wolt (וולט) ב-10 ערים ב-4 מדינות בלבד, כולן ברחבי סקנדינביה. מאז, הרחיבה החברה את פעילותה והתפרשה ל-50 ערים ב-15 מדינות בכל רחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. אפליקציית Wolt  (וולט) מאפשרת לשלם ולעקוב אחרי סטטוס ההזמנה ומיקום השליח בזכות הפלטפורמה הייחודית של החברה, המבוססת על טכנולוגיה שפותחה באופן עצמאי על ידי החברה ורשומה בבעלותה, אשר מייעלת את הלוגיסטיקה בזמן אמת ומאפשרת ביצוע משלוחים בדרך יעילה יותר משאר התעשייה.

חברת Wolt (וולט) ישראל החלה לפעול בתל אביב לפני כחצי שנה בלבד וכיום כבר עובדת עם למעלה מ-200 מסעדות ברחבי תל אביב, מהן מתבצעות עשרות אלפי הזמנות מדי חודש, כאשר בממוצע מתווספות מדי שבוע כ-10 מסעדות חדשות. השירות החדש מהווה מהפכה ושינוי תרבותי מכל מה שהכרנו עד היום ומאפשר הזמנת משלוח של מנות מיוחדות ממסעדות בוטיק לצד מנות ומטעמים ייחודיים שלא היה ניתן לקבל במשלוח עד היום כמו גלידה, עוגות, מאפים, שייקים, קערות בריאות וכו'. כך לדוגמא, מאז כניסת החברה לישראל נמכרו למעלה מ-7000 קילו של גלידה במשלוח דרך האפליקציה בלבד.

אמרי גלאי, מנכ"ל Wolt (וולט) ישראל: " אנו מתרגשים מהמהירות שבה הקהל הישראלי אימץ את Wolt ומודים על הזכות לעבוד עם מסעדנים כל כך מוכשרים ומאות שליחים חרוצים ומקצועיים. החברה מקפידה לפעול לפי מודל בר קיימא שמאזן בין השליחים, ללקוחות ולמסעדות, ובכך מאפשר שיתוף פעולה לטווח הארוך. סבב הגיוס האחרון ישמש אותנו בכדי לשדרג את הטכנולוגיה שלנו במטרה לשפר את חווית המשתמש של המסעדות והשליחים שעובדים אתנו, זאת בנוסף להתרחבות בארץ ובחו״ל המתוכננת להמשך השנה".

אודות Wolt (וולט):
Wolt (וולט) אחת מחברות משלוחי האוכל המובילות באירופה הוקמה ב-2014 בהלסינקי, פינלנד ומעסיקה כיום מעל 450 עובדים ברחבי 15 מדינות. החברה ממשיכה לבנות ולשפר את הטכנולוגיה שפיתחה, באמצעות צוות פיתוח של 80 עובדים. בנוסף להיותה חברה טכנולוגית, בנתה רקע תפעולי ובסיס חזק שגורם לשיתוף הפעולה עם יותר מ-5,000 מסעדות ו-10,000 שליחים ברחבי ה-50 ערים בהן היא פועלת.

Wolt  (וולט) היא פלטפורמה המחברת בין מסעדות, לקוחות ושליחים המפוזרים בעיר ומאפשרים זמני משלוח אטרקטיביים עם זמן ממוצע של 35 דק' (30 דק' בתל אביב). החברה מאפשרת למשתמשים לבצע הזמנה של משלוח, איסוף עצמי או ישיבה בשולחן במקום וזמינה כאתר אינטרנט וכאפליקציה לנייד, שעבורה קיבלה החברה את פרס בחירת העורכים של אפל. כאשר המשתמש פותח את אפליקציית האייפון או האנדרואיד או נכנס ל- Wolt.com, הוא נחשף לרשימת מסעדות פופולריות בקרבת מקום, כמו גם מנות אישיות והצעות מיוחדות על סמך המלצות מותאמות אישית.

מידע נוסף: https://wolt.com/for-media

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אירית

    שלום רב.
    נתקלתי בשירות גרוע ביותר ואני מבקשת שמנהל בכיר ירים לי טלפון מספר הטלפון שלי 0505555151 אירית

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות