משק רלפי חקלאות, מבנימינה, ישווק בלעדי

25/05/2019
באמצעות השיווק הישיר של "גרנות" המשך »

ליהוא פיין, בעל משק רלפי חקלאות מבנימינה המתמחה בגידול פירות נשירים, מצטרף ל"חקלאי גרנות", ההתארגנות החקלאית החדשה לשיווק ישיר מהחקלאי לקמעונאי.
ליהוא פיין, הנחשב לספק מוביל של רשת שופרסל מזה 17 שנה, מצטרף לגרנות, המספקת תוצרת מ-42 קיבוצים ומושבים שיתופיים החברים בארגון, וישווק באמצעותה באופן בלעדי את כל התוצרת החקלאית של הרשת, לרבות לרשת שופרסל.
משק רלפי חקלאות מבנימינה נחשב לאחד ממשקי החקלאות הגדולים והוותיקים בישראל. מעל ל-100 שנה מספק המשק תוצרת טרייה של פירות וירקות לסיטונאים ואף במכירה ישירה לצרכן.
לדברי ליהוא פיין, המהלך נבנה יחד עם תמיר בושניצקי, אשר שימש בעבר כמנכ"ל קטיף שופרסל וכיום משמש כמנהל חקלאי גרנות שוק מקומי.
"מותג איכותי ללא פשרות, העומד בהבטחתו לצרכן בטיב, בטעם ובטריות, הוא זה שיצליח לשרוד ולבלוט, ומסיבה זו החלטתי על הצטרפותי לחקלאי גרנות".
לדברי גיורא מרום, מנכ"ל חקלאי גרנות, "מגדלים רבים עוברים לאחרונה לשיווק ישיר, בגלל פערי התיווך הגבוהים. באווירה שנוצרה כיום בשוק, הרווי בתוצרת, חקלאים נאלצים לקחת סיכונים מאוד גדולים ובעת משבר, הם הראשונים להיפגע. ההתארגנות נועדה לקחת אחריות על כל שלב – מהנטיעה ועד לצינורות השיווק לצרכן הסופי, לצמצם את פערי התיווך ואף לשלוט באיכות התוצרת המגיעה מהשדה.
אנו שמחים על הצטרפותו של ליהוא אלינו, חקלאי מקצועי, שורשי וערכי שישתלב באופן טבעי במשפחת חקלאי גרנות".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *