נהיגה במכונית פורשה בכבישי הרי ירושלים

08/05/2019
עם מדריך נהיגה מוסמך המשך »

כבר תקופה ארוכה, שכשאני רואה בטלוויזיה תחרויות מרוצי מכוניות, בא לי לשבת ליד ההגה של אחת המכוניות, לתת גז ולדהור קדימה בפיתולי המסלולים.
עד כה זה היה רק בגדר חלום, כמובן, עד שנוצר הקשר עם שרון גבאי מ SHARON RACE
(050-8090507 ) והחלום הפך למציאות, בלי המילה לדהור, שהיא אינה חלק מהסלנג של נהג מרוצים מתחיל. (כמוני)
נפגשנו באזור לטרון , קיבלתי הדרכה ראשונה, ותפסתי את מקומי ליד ההגה בפורשה, הנמוך עם שני הכיסאות ומנוע מאחור, הצמוד להם, המכונית הלבנה של שרון.
הגג נפתח, חשמלית, לחצתי על הגז, והמכונית פרצה קדימה.
למעלה משעה נהגתי בפיתולי הרי ירושלים, עם נוף מקסים, ששפע מסביב וסדרת עיקולי דרך רבים.

שרון, שלא פסק בהדרכה ולימוד סודות הנהיגה ברכב ייחודי כזה, סיפר לי מהי מטרת החברה שהקים, אחרי שהוא כבר מספר שנים אוחז בתעודת מדריך ומאמן בספורט מוטורי.

חווית הנהיגה ברכב הפורשה היא ללא כל ספק טעימה בלתי נשכחת מרכב ספורט יוקרתי ומחוויית הנסיעה והנהיגה העוצמתית בו.
במסגרת "חווית פורשה" ניתן ליהנות משעת נסיעה ייחודית עם מדריך מקצועי ומוסמך ,המנחה ומנגיש את הכלים לנהיגה נכונה ברכבי ספורט ובכלל.
העוצמה, התחושה מאחורי ההגה במושב הנהג, הם רק חלק מהמאפיינים הכל כך בולטים ויחודיים של הרכב, שהופכים את הנסיעה בו לחוויה של ממש. זו מן יציבות בלתי מוסברת על הכביש עם מערכת היגוי חזקה ומדויקת.
שרון סיפר לי שהוא מזמין את אלה החולמים על נהיגה בפורשה ואינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש את רכב הספורט היוקרתי לחוויה ייחודית ומאתגרת, בלתי נשכחת :
שישים דקות של הנאה מיוחדת, עילאית ונהיגה ברכב פורשה יוקרתי בליווי מדריך .
הנסיעה בפורשה יכולה להיות נסיעת מתנה ליום הולדת, מסיבת רווקים או עבור כל אירוע מרגש אחר. זו מתנה בלתי נשכחת עבור חובבי הרכבים והספורט המוטורי, עבור אלה שיש להם כבר הכל או עבור אלה שרוצים לפנק ולהמחיש לאחרים כמה אוהבים אותם.
אפשר, כמובן, גם לנסות וחוות נסיעת חוויה בפורשה גם אם אין לכם סיבה מיוחדת וליהנות בגדול!
ומה בתכנית?
נפגשים בלטרון עם מדריך נהיגה מוסמך. מקבלים הדרכה קצרה על הרכב ועל טכניקות נהיגה נכונה. אלו יעזרו וישפרו את הנהיגה גם ברכב הפרטי של הנוהגים. יוצאים לכיוון ירושלים, נוהגים בכבישים מפותלים באזור נס הרים המרהיב ביופיו.

ושרון הוסיף וסיפר לי:
אנחנו מזמינים אנשים ונשים לשים סוף להתלבטויות הכרוכות ברכישת מתנת יום הולדת או יום נישואין.
ניתן לפנק את היקרים לכם בחוויה בלתי נשכחת, שתהפוך כל יום רגיל ליום יוצא דופן. חבילות הנהיגה מעוררות את כל החושים ומקפיצות את האדרנלין בדם. (הרגשתי זאת היטב, בעצמי)
אם מחפשים מתנה לגבר, בן זוג, אבא או ידיד בר מזל, ידוע שלמצוא מתנה לגבר זה לא כל כך פשוט בגלל שלרוב הגברים יש כמעט הכל…,.
ב- SHARON RACE הבינו שקשה לחדש ולרגש מפני שרוב המתנות חוזרות על עצמן ופחות אטרקטיביות. ולכן הם מציעים מתנה מרגשת – נהיגה חווייתית ברכב היוקרתי והנוצץ – פורשה!
זו נסיעה מרגשת במיוחד מפני שהנוסעים בפורשה נהנים כהוגן מחוויית הנסיעה.
תנועת הרוח שמלטפת את הפנים נותנת תחושה יוקרתית מיוחדת , כשנוסעים בפורשה.
אנשים שנוסעים בפורשה מרגישים כמו מלכי הכביש . נהגי רכבים אחרים, מאותתים להם באורות, או עושים תנועות אהדה, בידיהם.
מתברר שגם נשים רבות נהנות מחוויית נהיגת האקסטרים. נהיגה מודרכת ברכב יוקרה היא מתנה אטרקטיבית, מרגשת וחווייתית, שתשמח כל אישה חובבת אתגרים וריגושים. זו נהיגה מלאת אדרנלין, כאמור.
זו גם יכולה להיות מתנה מקורית ומיוחדת לבן מצווה או בת מצווה. הילד או הילדה ישמשו כנווט/ת לצד נהג מקצועי במסלול מיוחד שהוכן מראש. במהלך הנסיעה הם יחשפו לסודות הנהיגה הספורטיבית ויקבלו דגשים חשובים על נהיגה בטוחה וזהירות בדרכים לצד מונחים מעולמות המרוצים והנהיגה הספורטיבית.
SHARON RACE מזמינים גם ליהנות מימי מסלול ייחודיים, בהם אפשר להתנסות וליהנות מנהיגה ספורטיבית של ממש ובעיקר לבחון את גבולותיכם בנהיגה יחד עם גבולות הרכב.
מסלולי הנהיגה הייחודיים נמצאים במספר מקומות ברחבי הארץ: באר שבע, פצאל וערד.
ימי המסלול מתקיימים בקבוצות מאורגנות של 15 עד 25 נהגים ובליווי של צוות מדריכים מוסמך ומקצועי המלווה את היום החווייתי ואת הנהגים.
הנהיגה במסלולים הספורטיביים מאפשרת שחרור מוחלט וחווית אקסטרים בלתי נשכחת לזמן רב.

רכב הפורשה יכול גם להוות דרך הכניסה מושלמת וייחודית לאירוע חתונה. כשמחפשים דרך מרשימה, מושכת תשומת לב ועמוסת אבק של כוכבים, כיאה לחתן וכלה ביום הכלולות, מגיעה לזוג החוויה ברכב פורשה מפנק ופוטוגני. חתונה כזו אף אורח לא ישכח. הרכבים יוכלו לשמש לצילומי הזוגיות לפני האירוע וגם ללוות את הזוג עד החופה.
צילומי בוק הבר מצווה הם אחת המזכרות היפות והמרגשות מהאירוע . התמונות עם רכב הפורשה, המבריק, ילוו הורים וילדים לכל החיים ותמיד יהיה נחמד להוציא אותן ולהיזכר ביום המיוחד. הילדים בטח יאהבו להצטלם ברכב פורשה יוקרתי במיוחד.

אחרי שנהגתי ונהניתי למעלה משעה, התחלפנו במושבים, שרון לקח את ההגה בידיו לחץ על הגז ודהר קדימה. אני כמובן, ביקשתי מדי פעם להקטין מהירות, בסיבובים, כדי להקטין את מהירות הרוח שהכתה על פניי.
שרון המשיך בהסבריו ובהדרכתו, בקורס הנהיגה, ואני צילמתי במצלמת הווידאו שלי. כמובן שאעלה את הסרטון לרשת לאחר שתסתיים העריכה המאומצת.
אוהה, איזו חוויה זו הייתה.
כדאי לכם גם.
https://sharon-race.co.il/

לפרטים נוספים:
050-8090507
sharonraceisrael@gmail.com

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *