יקבי כרמל עם קמפיין 'פסיפס רגעי שמחה משותפים'

16/04/2019
בביצוע שיר מקורי של להקת התקווה 6 המשך »

כחלק ממסע הפרסום של יקבי כרמל המציג את רגעי השמחה המשותפים הכי ישראלים, לצד החיבור לאדמה לחומרי הגלם האיכותיים – הענבים, ולתהליך הכנת היין, היקב יוצא בקמפיין חדש תחת הכותרת 'פסיפס רגעי שמחה משותפים'.
על הביצוע אמונים להקת התקווה 6 , שנבחרה כלהקה הישראלית המושמעת ביותר באפליקציית SPOTIFY  ב-2018.

במסגרת הקמפיין, יעלה ברחבי המדיה קליפ קצבי המציג את תהליך ייצור היין האיכותי של יקבי כרמל, מהכרמים ועד היקב שבזיכרון יעקב הציורית, כשברקע יתנגן שיר אשר נכתב במיוחד עבור הקמפיין על ידי להקת התקווה 6 .
במקביל יושק קליפ רשמי לשיר "לחיי רגעים של שמחה" הכולל "פסיפס רגעי שמחה משותפים"  אשר צולם ביקבי כרמל שבזיכרון יעקב.
הקליפ יציג את הרגעים המרגשים בחיי כולנו, מהצעת נישואין וחתונה, דרך ברית מילה ועד חגיגות ניצחון הקבוצה האהובה, מסיבות שחרור וכל האירועים השמחים בחייו של כל ישראלי.

הלוקיישן  במרתפי יקב בזיכרון יעקב, גרף התלהבות רבה מצד חברי להקת התקווה 6 שאף זכו לטעום את היינות המובילים של יקבי כרמל בזמן הצילומים החל מסלקטד הסדרה המובילה, פרייבט קולקשן הסדרה המעוטרת, סדרת באזז המובילה במבעבעים ועוד.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "בקבוקי היין של יקבי כרמל נמצאים על השולחנות במרבית בתי האב בישראל בשגרה וברגעים מיוחדים, בחול ובחגים. השמחה של הכורמים ועובדי היקב מעבודתם מורגשת גם ביין וזהו כבוד גדול עבורנו לקחת חלק ברגעי השמחה של אזרחי ישראל כולם. שיתוף הפעולה עם להקת התקווה 6 הוא טבעי עבורנו, שכן השיר שנכתב עבורנו במיוחד, מחזק את השמחה והחום הכל כך ישראלי.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *