שאטל סובב כינרת – קו הסעות חינם

06/04/2019
יפעלו בחופי הכינרת בפסח המשך »

עונת הרחצה בחופי איגוד ערים כינרת תפתח ב- 12.4, אז גם יחלו שירותי ההצלה בחופים.
איגוד ערים כינרת ורשות הכינרת, יפעילו בפסח שאטל 'קו סובב כינרת' ללא תשלום, עבור הנופשים. בנוסף, יפעיל איגוד ערים כינרת גם את "המסבירנים"- מערך צוותי ההסברה בחופים, לעידוד התנהגות אזרחית חיובית ושמירה על הכללים בכינרת, איסור השמעת מוסיקה רועשת, שמירה על ניקיון הסביבה והמים ורחצה בטוחה בחופי האגם הלאומי.

'קו סובב כינרת' ינייד את ציבור הנופשים לחופי האגם הלאומי, מבניין גליל סנטר בטבריה, מידי יום, במהלך חול המועד (20-27.4), בין השעות 10:00 ועד 20:00. בכל שעתיים יצא שאטל המקיף את הכינרת, פעם מצפון ופעם מדרום שיאפשר לנופשים להתנייד בקלות ובחינם אל החופים ובחזרה, ללא תשלום!

פעילות צוותי ההסברה בחופים תחל בחול המועד פסח. צוותי ההסברה, יעברו בין החופים, יחלקו שקיות לאיסוף אשפה, יסבירו לנופשים על חשיבות השמירה על ניקיון חופי הכינרת והסביבה בכלל, יעניקו 'צ'ופרים' לרוחצים שישתפו פעולה בסיוע לשמירה על האגם הלאומי נקי. כל חופי איגוד ערים כינרת פועלים כחופים שקטים ולא תתאפשר בהם השמעת מוסיקה רועשת!

יעל סלע, מנהלת אגף חינוך וקהילה ברשות הכינרת: "כל שנה במהלך פסח, פוקדים את חופי הכינרת מאות אלפי נופשים. החלטנו להמשיך במסורת הפעלת קו סובב כינרת, שיקל על הנופשים ויאפשר להם להגיע לחופי האגם הלאומי ללא עלות נסיעה. כמו כן, פעילות צוותי ההסברה, נועדה להעלות את המודעות בקרב הנופשים לנושא "החופים השקטים" ושמירה על חופי הכינרת נקיים.
אני מזמינה את הנופשים להגיע לנפוש בכינרת, ליהנות מהחופים הקסומים ולשמור על השקט והניקיון, כי הכינרת היא של כולנו".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *