יקב תבור משיק נראות חדשה

28/03/2019
במלאות 20 שנה להולדתו המשך »

יקב תבור משיק לוגו חדש, נראות חדשה, ומרענן את סדרות היקב. נראות החדשה שמה את התנשמת במרכז, הציפור הלילית המזוהה עם הכרמים האקולוגיים הייחודים של היקב ותאופיין בצבעוניות המבדלת על המדף.עשרים שנה לאחר  הקמתו, יקב תבור מציג מיתוג חדש ושפה תקשורתית חדשה אשר מטרתה להנגיש לצרכן הישראלי יין איכותי. מי שנבחרה להוביל את הנראות החדשה היא התנשמת, הציפור הלילית המזוהה עם הכרמים האקולוגיים של היקב. העיצוב החדש, פרי עבודת משרד המיתוג של מיכל סודאי, מאופיין בצבעוניות המבדילה בין הזנים על מנת להקל על הצרכן לזהות את היין שהוא אוהב על מדף היין העמוס.

הנראות החדשה של יקב תבור תציג את היקב כמודרני ועכשווי, שמייצר יין בשיטות ייצור מסורתיות עם טכנולוגיה מתקדמת ותספר את סיפור הכרם האקולוגי וחיבור היקב לסביבה.

הכרם האקולוגי הוא פרוייקט ייחודי ופורץ דרך של יקב תבור, בשיתוף עם החברה להגנת הטבע, המדגיש את החשיבות שמייחסים ביקב לנושא גידול הענבים אשר הם חומר הגלם ליינותיו. התנשמת נבחרה כמסמלת את הכרם האקולוגי כי היא שבישרה את הצלחתו של הפרוייקט, כפי שמסבירה מיכל אקרמן, אגרונומית היקב:
"כאשר התחלנו בפרויקט הכרם האקולוגי לפני 7 שנים נתנו לצמחיה המקומית לשוב ולצמוח בין שורות הגפנים, בהמשך בנינו מסלעות ופרצנו שבילי גישה כדי שהזוחלים ובעלי החיים יוכלו לשוב לסביבת מחייתם הטבעית, וכאשר חזרו התנשמות לכרם הבנו כי הצלחנו להשיב את האיזון האקולוגי לכרם".

האסטרטגיה שעומדת מאחורי המיתוג החדש יוצאת מנקודת הנחה כי קהל הצרכנים הישראלי מבולבל למראה מאות היינות על המדף ואף נרתע מהקטגוריה העמוסה וה"מורכבת". מטרת הנראות החדשה לחזק את זיהויו ומעמדו של היקב בין שלל המותגים הקיימים היום בשוק ולהנגיש את קטגוריית היין.

הבידול הצבעוני בא לידי ביטוי בקוד צבעוני המאפיין כל סדרה וסדרה, כזה שמיישר קו עם מאפייני הסדרה וקהל היעד שלה: לסדרת הר נבחרו צבעים פסטליים, צעירים, אופטימיים, המתכתבים עם המיצוב של היקב כעכשווי, צעיר ומשמח, ואת סדרת אדמה יעטרו ניירות פנינה ייחודיים בעלי מראה יוקרתי, המיובאים במיוחד מחו״ל.

בנוסף, כחלק מתהליך המיתוג החדש, משיק יקב תבור סדרת יינות חדשה – Tipsy – המכוונת לקהל צעיר שמחפש יין איכותי וקליל. סדרת Tipsy ('טיפסי') תציג 2 יינות: TIPSY WHITE – בלנד של זנים לבנים ו- TIPSY RED – בלנד של זנים אדומים. שניהם יינות צעירים ורעננים. כמיטב המסורת של היקב בקבוקי הסדרה נסגרים עם פקק הברגה, לנוחות הפתיחה.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *