נספרסו השיקה קטגוריה חדשה בעולם הקפה

12/03/2019
מערכת קפה חדשנית Vertuo להכנת קפה פרימיום המשך »

המערכת, שתפעל במקביל למערכת הקיימת של נספרסו, מציעה קפה ב 5 גדלים שונים הודות לטכנולוגיה חדשנית.
25 תערובות הקפה מגיעות בקפסולות ייחודיות עם ברקוד המאפשרות למכונה להתאים במדויק את הפרמטרים הנדרשים למיצוי מדויק של הקפה בהתאם לגודל הכוס.

נספרסו, החברה שהובילה לשינוי בתרבות צריכת הקפה בישראל מרחיבה את פעילותה והשיקה מערכת חדשנית בשם ורטו המובילה קטגוריה חדשה – קפה פרימיום בכוס גדולה.
על פי נתוני מחקר שערכה נספרסו, 65% מהישראלים מעדיפים לשתות קפה בכוס גדולה, במיוחד בשעות הבוקר.
המערכת החדשה, Vertuo , תפעל לצד המערכת הקיימת של נספרסו – Original .
המערכת כוללת מכונה חדשנית בעלת טכנולוגיית מיצוי קפה ייחודית ומגוון של 25 קפסולות המחולקות ל 5 גדלי קפה- ואלטו  414 מ"ל. מאג 230 מ"ל,  גראן לונגו  150 מ"ל, אספרסו כפול 80 מ"ל, ואספרסו 40 מ"ל,
בלחיצה על כפתור אחד בלבד יודעת המכונה לזהות איזו תערובת קפה נבחרה ומהם הפרמטרים המדויקים הנדרשים למיצוי קפה אידיאלי,  הודות לברקוד ייחודי הנמצא על כל אחת מהקפסולות.

משה מרי, מנכ"ל נספרסו ישראל: "מערכת הורטו מאפשרת לנו להציע רגעי קפה נוספים ולפנות לקהלים חדשים, שיוכלו ליהנות מאיכות הקפה של נספרסו מבלי להתפשר על גודל הכוס. החל מההשקה, נספרסו עוברת להיות חברה המנהלת 3 מערכות קפה שונות העונות על צרכים שונים: מערכת ה Vertuo המותאמת לכוסות גדולות, מערכת ה Original הקיימת המציעה משקאות מבוססי אספרסו כגון קפוצ'ינו, ומערכת ה Professional המיועדת לחטיבה העסקית- משרדים, בתי מלון ומסעדות.
מדובר באתגר שנערכנו אליו זמן רב ואנו מאמינים שיביא בשורה אמיתית לשוק
הקפה בישראל".

על גבי כל קפסולה מוטבע ברקוד המאפשר למכונה לזהות בלחיצה על כפתור אחד בלבד איזו קפסולה, מבין 25 הקפסולות, הוכנסה למכונה. בעת הזיהוי מתאימה אוטומטית המכונה את כמות המים הנדרשת, הטמפרטורה הנכונה, מהירות, קצב הזרימה של המים וכן פרמטרים נוספים על מנת להפיק את מנת הקפה המושלמת- גוף מלא, וקרמה קטיפתית ועשירה במיוחד. המים מוזרמים לתוך הקפסולה, שמסתובבת במהירות המגיעה לעד 7000 סיבובים לדקה- שיטת מיצוי חדשה המבטיחה מיצוי אופטימלי של הקפה שמתאים לכוס גדולה.
5 סגנונות קפה שונים ו- 25 תערובות עם מגוון ארומות, כולל תערובות נטול קפאין ותערובות בטעמים.

מחירה של המכונה 1290 ₪. טווח מחירי הקפסולות ינוע מ 2.40 לקפסולת אספרסוועד 2.90 לקפסולת מאג.

סקר הרגלי צריכת קפה של הישראלים
קרוב ל- 80% מהישראלים שותים לפחות כוס קפה אחת ליום . 79.6% . מתוכם 47.5% נוהגים לשתות 2 – 3 כוסות קפה ליום, 34% שותים למעלה מ- 3 כוסות קפה בממוצע ליום. 18.5% נוהגים להסתפק בכוס קפה אחת ליום – כך עולה מסקר שערך מכון המחקר קנטר TNS עבור נספרסו.

הישראלי הממוצע שותה כ- 3 כוסות קפה ביום. ככל שעולה הגיל, כך שותים יותר כוסות קפה ביום: מבוגרים שותים 3.1 כוסות קפה ביום בעוד שצעירים שותים רק 2.5 . גברים שותים בממוצע 3.2 כוסות קפה ליום ונשים שותות בממוצע 2.9 כוסות קפה ביום.
הסקר שנערך בחודש ינואר 2019 בקרב מדגם ארצי ומייצג של 500 נשאלים בני 18 – 65 , בדק את הרגלי צריכת

הקפה בקרב הישראלים.
70.4% מהישראלים אפיינו את הטעם כתכונה החשובה ביותר בקפה, המאפיין השני הכי חשוב לישראלים הינו קלות הכנת הקפה עם 10.7% . 93.3% מהישראלים שותים קפה עם חלב או תחליף חלב. 76% שותים עם חלב פרה רגיל ואילו 8.1% שותים עם תחליף חלב על בסיס סויה. כפול מהצעירים שותים קפה על בסיס תחליף חלב סויה  15.6%לעומת 6.6% מהמבוגרים.
9.1% מהגברים מעדיפים קפה ללא חלב לעומת 4.5% מהנשים שמעדיפות קפה ללא חלב.
הישראלים משקיעים בהכנת הקפה: 85.7% הצהירו כי הם משקיעים עד 20 דקות ביום בממוצע בהכנת ושתייה של קפה.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *