יקב היוצר מציג מארזים יוקרתיים

03/03/2019
לקראת חג הפסח 2019 המשך »

לקראת פסח משיק יקב היוצר מגוון מארזים יוקרתיים ואלגנטיים. המארזים מתאימים למתנות למארחים או לפינוק אישי. בין המארזים:

מארז יינות יקב היוצר עם שמן זית– מארז אלגנטי המכיל זוג יינות מסדרת בראשית או סדרת Special edition עם שמן זית 500 מ"ל איכותי, מחיר מומלץ לצרכן: 95 – 125 ₪ (בהתאם ליין הנבחר).

מארז וירטואזו עם כוסות מעוצבות – מארז מושקע ויוקרתי, המכיל יין וירטואוזו קברנה בבקבוק הייחודי ווירטואזו גוורצטרינר המרענן עם שתי כוסות יין, מעוררות השראה. מחיר מומלץ לצרכן 150 ₪.

מארז יינות לגאטו בליווי צנצנות אגוזים ושקדים – מארז מהודר הכולל את יינות לגאטו קברנה או מרלו עם לגאטו ויונייה בצירוף 3 צנצנות של אגוזים ושקדים במיוחד לפסח, מחיר מומלץ לצרכן – 190 ₪ .

מארז ליריקה בליווי פותחן יינות חשמלי איכותי –  מארז יוקרתי עם שני בקבוקי ליריקה מהסדרה הים תיכונית, הרמוני וויונייה בצירוף פותחן חשמלי מהודר. מחיר מומלץ לצרכן 250 ₪.

מארז בודד- ניתן לגוון עם יינות מסדרות היוצר השונות: בראשית, מוסקטו, וירטואזו, לגאטו וליריקה – מחיר לצרכן: בין 45 – 100 ₪.

מארז זוגי יינות היוצר– מארז זוגי של יינות יקב היוצר מסדרות שונות: בראשית, מוסקטו, וירטואזו, לגאטו וליריקה. מחיר מומלץ לצרכן: 99 – 199 ₪.

מארז רביעיית יינות היוצר- מארז רביעיית יינות מסדרות יקב היוצר השונות: בראשית, מוסקטו, וירטואזו, לגאטו וליריקה מחירים לצרכן נעים בין 199 – 389 ₪.

צילם איל קרן

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *