מעדנות משיקה סדרת בורקס מופחתת שומן

20/02/2019
30% פחות שומן ו-20% פחות קלוריות מבורקס רגיל המשך »

מעדנות משיקה:
בורקס מופחת שומן המכיל 1/3 מכמות השומן וכ-20% פחות קלוריות מאשר בבורקס רגיל. הסדרה החדשה תוצע בטעמים האהובים גבינה ותפוחי אדמה ומהווה פתרון נוח ומאוזן מבלי להתפשר על ההנאה שבאכילת בורקסים.

השקה זו מגיעה בעקבות ההצלחה של בצק עלים מופחת שומן שהשיקה מעדנות לפני כשנתיים. השקת בצק עלים מופחת שומן הייתה הראשונה מסוגה בקטגוריית הבצקים והיוותה בשורה אמיתית עבור הצרכנים. ההשקה הצמיחה את סגמנט בצקי העלים שחווה ירידה במכירות והגדילה את נתח שוק מעדנות. הביקוש הצרכני לפתרונות מאוזנים יותר הניע את מעדנות להרחיב את ההיצע ולספק חדשנות מוצרית נוספת, כעת גם בקו הבורקסים.

רוני בהט, מנהלת אגף השיווק והפיתוח בחטיבת המזון, תנובה: "בשנים האחרונות אנו עדים להתחזקות מגמת הבריאות ורצון הצרכנים בשילוב פתרונות בריאים ומאוזנים יותר בחיי היום יום.
מעדנות, המובילה את עולם המאפים הקפואים, מרחיבה את מגוון מוצריה ומציעה פתרונות מאוזנים יותר, במסגרת הקטגוריות בהן אנו פועלים.
בשנתיים האחרונות השקנו במעדנות פיצות מבוססות ירק, בצק עלים מופחת שומן וכעת גם סדרת בורקסים מופחתי שומן. ליבת העשייה של מעדנות היא במתן פתרונות נוחים שיקלו על הצרכנים, יחסכו זמן וטרחה ויאפשרו מענה איכותי לארוחות משפחתיות, וכעת עם השקת סדרת הבורקסים החדשה נציע חלופה מאוזנת יותר גם לאחד המאכלים הפופולאריים בישראל.

מוצרי הסדרה החדשים:

  • בורקס גבינה מופחת שומן, 800 גרם
  • בורקס תפוח אדמה מופחת שומן, 800 גרם

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *