חלי ממן – מייסדת קבוצות תמיכה

25/01/2019
לאורח חיים בריא המשך »

חלי ממן של פעם…

המונח "חלי ממן" מוכר לאלפים נשים ואנשים, בעיקר לכאלה שמעוניינים לשמור על בריאותם וגזרתם.
פגשתי את חלי ממן, הפעילה והנמרצת, במשרדיה הגדולים והמטופח, שבקריות, והבנתי מהר שזה לא רק מונח. זאת אישה מלאת דינמיקה, העומדת בראש ממלכה רחבה, הפרוסה ברחבי מדינתנו כ18 שנים.
שמענו מפיה על סיפר חייה ועל הדרך בה בנתה את דרכה ביסודיות ובהצלחה, שלב אחרי שלב.
סיפורה המעניין מתחיל בגיל 12 , לא שמנה מידי ולא רזה מידי.
בזמן החופש הגדול הגיע למשקל של 100 ק"ג, מפני שאהבה לזלול.
היא אגרה משקל עודף, מלווה בפגיעה בביטחון העצמי והתנסתה בדיאטות שונות, אך ללא הצלחה לשפר את משקלה.
המפנה והמודעות לתזונה הגיעו רק אחרי ההבנה שהמדובר בהתמכרות לאכילה, והשינוי ניתן להשגה באמצעות שינוי החשיבה, שינוי בהרגלי ההתנהגות, והשתתפות בקבוצת תמיכה.
חלי הגיעה למסקנה לפיה תהליך הרזייה מבוקר ונכון הוא תהליך הנבנה לאורך זמן ומתאפשר רק בהקפדה על תזונה נכונה.
ובאמת המציאות הראתה והיא הפחיתה ממשקלה שלושים קילוגרמים בשמונה חודשים.

חלי ממן מספרת שהיא החלה ברכה המקצועית בשנת 2000 עם קבוצת תמיכה קטנה בסלון הבית בעכו. היא מפעילה למעלה מ-400 קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא בכ-107 נקודות ברחבי הארץ צוותה כולל כ-100 מנחים מקצועיים, מאמנים, דיאטניות וצוות מקצועי בנושאים שונים.

חלי ממן של היום …

חלי ממן, בת 44, אם ל-4 בנות מתגוררת בבוסתן הגליל הצליחה להפוך לשם מוכר בארץ והפכה את העולם הדיאטות והתפריטים נגיש וברור לכולם.

חלי, בעלת המוח הפעיל בקצב מואץ ופורה, טורחת ומפתחת, כדי לעצב מחדש את עולם התזונה הישראלי, עם פרגון לקולגות שלה והעצמה נשית.

היא גם  סיפרה על שהשיקה שתי אפליקציות חדשות. הראשונה – 60 יום עם חלי ממן – מבוססת על משקל המחובר למחשב, בבית המשתמש, ומדווח למרכז הבקרה על משקלו  של המשתמש ועל ושינויים בו, תוך כדי קבלת תפריטים  והוראות מרחוק, לצורך שיפור המשקל בהתאם לתוצאות. זאת ללא צורך להגיע לחוגי השקילה.

האפליקציה השנייה נקראת wis2biz, מייצרת פרופיל אישי לכל משתתף, אוספת מידע רב לגביו על פני ציר הזמן, מעבדת מידע זה ומנבאת מתי הוא עתיד לנטוש ומאיזו סיבה פעילות מסוימת בה הוא שותף.
בהתאם לנתונים המתקבלים, האפליקציה מפעילה מודלים אוטומטיים של אסטרטגיית תמיכה ושימור, המותאמים אישית לכל משתתף בכל נקודת זמן.
כך מתאפשר לחברות, המשתמשות, לעזור ללקוחותיהן להתמיד ולהצליח בהשגה ושמירה על היעדים, דבר שמקטין את אחוזי הנטישה ומגדיל את הכנסות החברות.
המערכת הוטמעה בהצלחה, כבר לפני חצי שנה בחברת ההרזיה של חלי ממן, אך מתאימה לכל המערכות בהן קיימת אפשרות שהלקוחות יינטשו אותן, כמו פרישה מלימודים, מחוגי הפסקת עישון, מקורסים שונים וכד'.
האפליקציה, החכמה הזו, זכתה מקום 3 בתחרות סטרטאפים ישראלית.

חלי ממן גם שותפה בפיתוח מוצרי מזון מעוטי קלוריות, אותן היא משווקת באתר האינטרנט שלה, ובחוגי התמיכה הפזורים בארץ.  טעמתי כמה טעימים מהם, ואהבתי, כמובן.

ניראה שחלי ממן, איתה נפגשנו, היא בעלת מוטיבציה גדולה להמשיך הלאה, עוד ועוד ולפתח ולשפר את הנושאים בהן היא עוסקת , לטובת ציבור המשתמשים.

אתר האינטרנט של חלי ממן

צילם ישראל פרקר, במשרדי חלי ממן

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *