להקת אורפנד לנד משיקה יאנג סינגל מאלט

21/01/2019
בשיתוף פעולה מיוחד עם מזקקת מילק אנד האני המשך »

להקת אורפנד לנד ו"מילק אנד האני" (M&H), מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, ישיקו יאנג סינגל מאלט אורפנד לנד במהדורה מיוחדת ומוגבלת. מדובר בשיתוף פעולה ראשון בין המזקקה והלהקה, שתיהן יפואיות, במסגרתו בחר סולן הלהקה, קובי פרחי, יחד עם תומר גורן, המזקק הראשי של מילק אנד האני, את החביות אשר נכנסו ליאנג סינגל מאלט הייחודי. התהליך כלל מספר טעימות, הכנת סינגל מאלטים בסגנונות שונים וכן משאל אינטרנטי בין תומכי ועוקבי הלהקה, לאחריו נבחר הסגנון המעושן קלות.

היאנג סינגל מאלט של אורפנד לנד הינו בלנד של שלוש חביות- חבית אקס ברבן, חבית אקס אילה וחבית עץ אלון חדשה, שיושן בחביות בין 12 ל- 18 חודשים, מה שהקנה לו טעם מתוחכם אך עדין ומעושן קלות.
500 מ"ל. 46% אלכוהול. מוגבל ל- 300 בקבוקים בלבד.

קובי פרחי: "מדובר בהגשמת חלום ענקית, אני חובב וויסקי שנים רבות. העובדה שיש מזקקה ישראלית ביפו, ועוד באותו הבניין בו ערכו את מסיבת ברית המילה שלי, ריגשה אותי מאוד. תמיד אהבתי לחבר בין קונפליקטים: במוזיקה, בטקסטים, במציאות המורכבת של יפו וישראל בכלל. לאחר 27 שנות פעילות עם הלהקה וכיום שאנחנו בשנות ה 40 לחיינו, הגענו לבשלות וניסיון חיים חזק מספיק על מנת שנכניס את כל התחושות האלה אל חביות עם אלכוהול."

ב- 13.2.19 ייערך אירוע השקת היאנג סינגל מאלט אורפנד לנד במזקקת מילק אנד האני בתל אביב.
בתוך שעות ספורות נמכרו כל הכרטיסים לאירוע.

המהדורה המוגבלת זמינה למכירה באתר הלהקה: https://orphaned-land.com/product/single-malt/

מחיר בקבוק 69$.

מזקקת מילק אנד האני (M&H), שהוקמה על ידי יזמי הייטק גל וליטל קלקשטיין, היא מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל. המזקקה מייצרת תזקיקים איכותיים ועמלה על הוויסקי הישראלי הראשון, שהמהדורה המסחרית שלו מתיישנת בחביות ותראה אור בסוף 2019. כל חומרי הגלם, הציוד, החביות והתהליכים נבחרו במטרה להבטיח שהמוצר הסופי – בין אם תזקיקים לבנים ובין אם ויסקי מיושן – יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות וטעם. כל תוצרי המזקקה כשרים.

אתר החברה: https://mh-distillery.com/he/

צילום רועי גולן

 להקת אורפנד לנד היא להקת האוריינטל מטאל הישראלית הבינ"ל, שנוסדה ב-1991 על ידי קובי פרחי ואורי זילכה. חברי ההרכב הם כיום הישראלים המוערצים ביותר במדינות ערב, טורקיה איראן, והלהקה מופיעה בכל העולם, מעריציה פתחו עצומה לתת ללהקה פרס נובל לשלום. הרכב הלהקה הנוכחי כולל את קובי פרחי, אורי זילכה, עידן אמסלם, מתן שמואלי וחן בלבוס.

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *