מהלימון תעשו לימונדה

04/01/2019
וופלים בטעם לימון המשך »

הוופלים נחשבים לאחד הנשנושים המתוקים הכי נפוצים ומוכרים, לגדולים ולקטנים.

בישראל הטעם האהוב ביותר לוופלים הוא השוקולד ומיד אחריו מגיע טעם הלימון, לעומתנו בכל רחבי העולם הטעם השני הכי פופולארי הוא טעם הווניל.

למה הישראלים אוהבים כל כך את הטעם הלימוני?

ידוע בישראל כי לאורך השנים טעם הלימון הוא טעם המתקשר עם משהו היסטורי, מאז ימי אנשי העלייה השנייה או השלישית מפולין / רוסיה, בתקופות הללו היה ידוע כי החמיצות והלימון היו דומיננטיים מאוד וכשהם עלו לארץ הטעם הלימוני הפך לחטיף/ ממתק שנשאר לאורך כל השנים- גם 65 שנה אחרי.

יש האומרים כי לפני הקמת המדינה, שלטו בארץ טעמים מזרח אירופאים, שהשתרשו לאורך השנים בעיקר בשנות ה-50 וה-60 והאוכלוסייה למדה לאהוב את אותם הטעמים ולדרוש אותם גם היום מתוך הרגל ומסורת.

במפעל הוופלים והעוגיות של "מן", אחד המפעלים הוותיקים והנוסטלגיים שיש, יצרו ליין של מוצרים המבוססים על טעם הלימון ביניהם:
מארז וופלים 200 גרם בטעם לימון במחיר של כ-4.40  ₪ , מארז וופלים 500 גרם בטעם לימון במחיר של כ-8.90 ₪ ומארז עוגיות ירח בטעם לימון במשקל 300 גרם במחיר של כ-6.50 ₪ .

כל מוצרים מיוצרים ונארזים במפעל המשפחתי כחול-לבן, הינם פרווה, ללא חומרים משמרים, ללא שומן טראנס וללא צבעי מאכל. הוופלים והעוגיות של מן טעימים, איכותיים, ואהובים על ידי הישראלים מאז שאנו זוכרים את עצמנו.

רוקחמן בע"מ הינו מפעל משפחתי ותיק לייצור ופלים ועוגיות.
כל התוצרת הינה פרווה ללא רכיבי חלב או לקטוז, עשויה מחומרים טבעיים בלבד.

את מוצרי "מן" בטעם לימון ניתן להשיג ברשתות השיווק השונות: שופרסל, ויקטורי, חצי חינם, יוחננוף, אושר עד, יש חסד, פרש מרקט ובעוד מגוון רשתות וחנויות פרטיות.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *