חדש – שפרה מתוקה ומושחתת

20/12/2018
בבאר שבע המשך »

מקום חדש ומתוק נפתח בימים אלו בבאר שבע. שפרה.

שפרה ממוקמת בגב של מסעדת קפאסה, ברחוב ההנדסה 1, מתחם ביג,  באר שבע.

שפרה היא כבשה מושחתת שמציעה קינוחים מושחתים, גלידות משובחות שנעשות במקום מדי יום, שייקים מוגזמים, פרוזן יוגורט, מיצים סחוטים ושתייה חמה וקרה.

המנות בשפרה החדשה צבעוניות ומשוגעות, כאלו שקודם מצלמים ואז טועמים אותם.

שפרה מתאימה את הספיישלים שלה לטרנדים החמים ברשתות החברתיות ותציג מדי חודש מנות צבעוניות וחדשניות בעולם הקינוחים המושחתים.

שפרה פתוחה בכל יום בין השעות 9:30-00:00 ובשבת: 11:00-00:00.

טלפון: 08-6655122

 צילום: גליה אבירם

 

הסיפור של שפרה:

מגיל קטן אומרים לי שאני מתוקה, כולם תמיד היו מסתכלים עליי ואומרים לי "שיואו, איזו כבשה מתוקההה, בא לי לקחת אותה הביתה" אבל בסופו של יום תמיד נשארתי עם העדר והמשכתי לצעוד במדבר.

הבנתי שמתוקה ככל שאהיה, אני כמו כולן. אני לא שונה מאף מתוקה אחרת. אני מתוקה וזהו. ומה זה בכלל מתוקה? אי אפשר לעשות מזה כסף.

התחלתי לחשוב על לאן החיים שלי הולכים, אבל בשקט, עם עצמי כי הרי לשתוק זה מתוק ומתוק זה שפרה.

לילה אחד הלכתי לישון עם העדר, הייתי כל כך מעורערת שהמחשבות הטרידו אותי גם בחלומות, מישהו התגלה אליי. אני לא יודעת מי. זה היה קול מוזר כזה ורקע של מערבולת, הוא צעק לי "שפרה, שפרל'ה, את לא סתם מתוקה. שפרל'ה, את לא עוד מתוקה, שפרל'ה" טוב הבנתם.

התעוררתי בבהלה, הסתכלתי ימינה שמאלה וראיתי שכולם בחלום השביעי, קמתי בשקט וברחתי מהעדר.

הבנתי שאני לא סתם מתוקה, שהקול מהחלום צודק. התחלתי ללכת וללכת עד שהגעתי לבאר שבע, כי מה לעשות, אין מקום יותר קרוב למדבר. הסתובבתי בעיר וחיפשתי אנשים שייתנו לי עצה טובה, אבל אף אחד לא ענה לי. כולם פה ממש עסוקים בטלפון שלהם ויש להם משהו כזה שנקרא "סטורי" שאין לי מושג מה זה אומר, אבל הם מצלמים כל דבר שזז בערך בחיים שלהם בגללו.

החבר'ה לא נתנו לי עצה, אבל עשו לי חיים קלים. הבנתי שכל מה שצריך הוא משהו מטורף שהם יהיו חייבים לצלם לסטורי שלהם.

התחלתי לחקור מה הם אוהבים, להבין את צורת החשיבה שלהם. בדקתי מה הולך בשוק, מה הכי טרנדי, מה הכי שיק, אבל ניסיתי לעשות את הכל בדרך שלי. בסטייל שלי. מתוק ומושחת. בלי פוזות. מה רוצים זה מה מקבלים.

אז פתחתי מקום חדש וסופר מושחת בבאר שבע!

כי בתאכלס, בין כל האנשים האלה שתקועים בטלפון שלהם כל הזמן, צריך גם מתוקה אמיתית.

אחת שמגישה לך את המנות הכי שוות עם חיוך. עסוקה בהנאה שלך, ולא בעצמה. אחת שלא הולכת אחרי העדר. באר שבעית שמבינה מה כולם רוצים היום.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *