הוופל האהוב ביותר הוא וופל בטעם שוקולד

29/11/2018
RCHO צורכים ופלים בחורף המשך »

 עונת החורף היא המובילה בצריכת ופלים וופלים מצופים. על פי המחקר צרכנים, שערך "הגל החדש", בישראל חל גידול מתמיד בצריכת ופלים וכמעט בכל בית נהנים מהעלים הפריכים הממולאים בשכבה הרכה והנימוחה. ליתר דיוק, 92% ממשקי הבית הישראליים צורכים ופלים.

הוופלים האהובים על הציבור הישראלי, אהובים גם בכל העולם. אך מנתונים של סקר שערכה חברת 'מן'  עולה כי אם בחו"ל 70% מהוופלים הנמכרים הם בטעם שוקולד, בישראל מדובר ב83% של מכירות ופלים בטעם שוקולד. במקום השני, שולט טעם הלימון (9%), בעוד בחו"ל הטעם השני המוביל הוא טעם וניל (13%).

הוופלים של 'מן' מובילים את קטגורית הוופלים במגזר החרדי ומסמלים עבור רבים מאיתנו את הטעם הנוסטלגי שעובר מדור לדור. איכות המוצרים, ההיצע המגוון הכולל מגוון סדרות של ופלים וכמובן, הטעמים המשובחים, הם אלו ששומרים לו מקום של כבוד אצל הצרכן הישראלי בכלל והחרדי בפרט.
בסקר שנערך ע"י "סקר כהלכה" עלה כי במגזר החרדי מכירים היטב את המותג "מן". המותג זכה ל97% היכרות באופן נעזר, ול-75% באופן בלתי נעזר.

סדרת הוופלים של 'מן' בכשרות המהודרת של הרב לנדא, מציעה ופלים בטעמי: שוקולד, לימון, וניל, חלבה, קפה ועוד, וכן ופלים מצופים שכולם אוהבים.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *