חברת שמרית מודיעה

24/11/2018
תשלים חוסרי נטורינה שנוצרו בשוק המשך »

שמרית, חברת מוצרי האפייה מהגדולות בישראל, מודיעה  כי השלימה חוסרים של מוצרי נטורינה, הנוצרו בשוק באופן נקודתי. בעקבות פניית צרכנים, אשר פנו למוקד השירות של החברה וכן באמצעות הרשתות החברתיות, משחררת שמרית מסר מרגיע, כי תמשיך לשווק באופן עקבי ושוטף את מוצרי הנטורינה בשוק.

נטורינה הם תחליפי חמאה ומרגרינה עשירים בשמן קוקוס ובשמן זית, המתאימים לאפייה ולבישול. סדרת נטורינה כוללת נטורינה לאפייה על בסיס שמן קוקוס ונטורינה לאפייה על בסיס שמן זית. הסדרה נהנית מיתרונות רבים – היא ללא שומן מוקשה, ללא חומרים משמרים, טבעונית ומועשרת בשמן קוקוס אך ללא טעם הקוקוס ובמרקם חלק, מתאימה לשימוש במגוון רב של מאפים, כתחליף לחמאה או מרגרינה ביחס זהה במתכון. נטורינה לאפייה על בסיס שמן קוקוס, מבוססת על שמן קוקוס הנחשב בריא בזכות התכולה הגבוהה של חומצות שומן המחמצנות במהירות ויוצרות אנרגיה ואינן נאגרות ברקמת השומן. הנטורינה עוברת תהליך פיזיקלי, אשר מקנה לה את המרקם המוצק, אך אינו יוצר את היווצרות השומן המוקשה והטראנס.

לדברי יעלה קרויטורו, מנהלת השיווק של חברת "שמרית", החוסרים שנוצרו בשוק מקורם בחוסר בחומרי גלם שנוצר לאחר תקופת החגים. "אנו שמחים על הצלחתה של הנטורינה, שמאז הושקה צמח נתח השוק של שמרית בקטגוריה לכ- 15%. הצרכן הישראלי מגלה את יתרונות המוצר ובוחר בו על פני שימוש בחמאה או מרגרינה". להערכתה, בשנת 2019 תמשיך שמרית את צמיחתה בתחום זה.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ עדה חרדית;  מחיר מומלץ לצרכן: כ- 7 ₪ לאריזת 200 גרם.  

להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *