"סיפורי יין", המהלך החדשני של יקב טפרברג

22/10/2018
זכה בזכיות משמעותיות בתחרויות בינלאומיות בשיווק המשך »

"סיפורי יין", המהלך החדשני ופורץ הדרך של יקב טפרברג זכה בשתי זכיות משמעותיות בתחרויות בינלאומיות בתחום השיווק: Drum Golden שנערכה בסלובניה  ו- Shots Awards  הבריטית שהתקיימה בלונדון
 רועי הראל, סמנכ"ל השיווק של יקב טפרברג: "כיקב שחוד החנית שלו הם חדשנות ויצירתיות, אנו משנים את הדרך בה מפרסמים יין בישראל. בשנה שעברה עם הצגה בשיתוף בית לסין וכעת ביצירות קולנועיות, יקב טפרברג, גאים בכך שהקמפיין קיבל הכרה בינלאומית. היצירות הקולנועיות שהוקרנו בבתי הקולנוע חגגו את עולם המשפחה הישראלי באופן שמייצג את יקב טפרברג המשפחתי בן ה-148 ,שעובר מדור לדור".

"סיפורי יין" עלה בישראל במרץ 2018 באמצעות משרד הפרסום מקאן תל אביב שהצליחו בשנית למצוא פתרון קריאטיבי למגבלות הרגולציה של פרסום אלכוהול בישראל. בשנת 2017 עלתה בתיאטרון בית לסין הצגה ששילבה את היקב ומסריו ובקמפיין הנוכחי, שזכה כאמור בפרסים חשובים בתחרויות בינלאומיות בתחום השיווק,  עלו 3 סרטי קולנוע שתסריטיהם עוסקים בעולם המשפחה הישראלי אשר מייצגים את יקב טפרברג המשפחתי בן ה-148 שנה.

על הסרטים בקמפיין: סדרת הסרטים "סיפורי יין – משפחה מזן אחר", סרטים קצרים בני 10-15 דקות שעוסקים במשפחה ישראלית. 
הסרט הראשון "יין" בוים על ידי טל זגרבה שזכה בתואר הבמאי הצעיר המבטיח לשנת 2017 בפסטיבל קאן, ובו מככב אלון נוימן. 
הסרט השני, "מתי בפעם האחרונה" בוים על ידי דנה לרר, שסרטה "גבולות" זכה בציון לשבח בפסטיבל הקולנוע בירושלים ב-2015, ומספר את סיפורה של איילה (טלי שרון)
הסרט השלישי, "תדרים" בוים על ידי אורי מרגלית וטל מנקס ומספר את סיפורה של דפנה (אסי לוי,יוסי מרשק) .

הפרסים:
GOLDEN DRUM 2018 | מדליית כסף
GOLDEN DRUM  היא תחרות פרסום בינלאומיות אשר מושכת אליה סוכנויות פרסום מהשורה הראשונה ומורכבת מפאנל שופטים הכולל 22 מאנשי קריאייטיב בכירים מהעולם. הזכייה של יקב טפרברג היא בקטגוריה Reach של התחרות, בתת קטגוריה "חדשנות באופן שבו מספרים סיפור".           

Shots Awards 2018 | מדליית ברונזה
Shots Awards  היא תחרות של עולם הפרסום הבינלאומי העוסקת במהלכים קריאטיביים יוצאי דופן, עם פאנל שופטים המורכב מהאנשים המוכרים והמכובדים ביותר בתעשיית הפרסום העולמית.

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *