מקאלן עם ויסקי בסדרה חדשה וייחודית

11/10/2018
ויסקי סינגל מאלט בחביות עץ אלון ייחודיות המשך »

מקאלן, המותג הוויסקי הסקוטי הטוב ומוביל בעולם, משיק בימים אלו סדרה חדשה הכוללת 4 סוגי ויסקי סינגל מאלט שיושנו כל אחד מהם בחביות עץ אלון ייחודיות והמשובחות ביותר שאותרו לאחר חיפושים רבים מרחבי העולם: 

סדרת QUEST COLLECTION 

LUMINA
ויסקי ורסטילי המציע פרופיל חמים וחלקלק, נועז ומושפע מנגיעות חזקות של וניל קרמי ותבלין עץ. הוויסקי מיוצר בשלוש סוגי חביות שונות , חביות אלון אירופאי ואמריקאי בתיבול שרי וחביות hogshead. המפה שעל האריזה מציגה את קנטקי בארצות הברית, משם הגיע עץ האלון האמריקאי.
השפעה ייחודית של שרי יוצרת פרופיל נועז מהתווים המובהקים של וניל קרמי ותבלין עץ, עם החריפות והעומק של ג'ינג'ר מחביות hogshead
תווי הטעם:
אף- פירות הדר נפתחים בעדינות. התפוח והאגס מובילים עד שמגיע זסט הלימון. פאדג'/ טופי מביאים איזון עם רקע עדין של פירות יבשים. נגיעה של קרם סודה עוברת ומובילה לאלון מנוסר המיובש במגרש העצים.
חך- תבליני העץ בחזית. הג'ינג'ר מוביל את החך, אך מתרכך כדי לשלב תפוחים טריים המאפשרים לטעם המתוק יותר של וניל לעלות. נגיעות עדינות של אלון ברקע.
גימור- פירות ותבלינים מחממים. יבש קלות.
כוהל בנפח: .41.3% . מחיר: 100$

TERRA
ויסקי בעל טעם מאוזן המגלם את האופי הייחודי של טופי, פירות יבשים ומתוקים ותבליני עץ עשירים. טרה הוא חגיגה של השפעה הרמונית של שני סוגי עצים ייחודיים על הכוהל של מקאלן. חביות אלון אירופאי (מטסבה) ואמריקאי (מואסימה קופראז') המתובלות עם 100% שרי משובח במילוי הראשון, ליצירת צבעים כהים וצבעים עשירים יותר. המפה  שעל האריזה מציגה את העיר חרס בספרד, שם מיוצרות החביות.
טעם מאוזן שאין שני לו המגלם את האופי הייחודי של טופי, פירות יבשים מתוקים ותבליני עץ עשירים האופייניים של מקאלן.

תווי הטעם:
אף- פירות יבשים פותחים בהמוניהם. צימוקים מתגלים ומתערבבים עם זסט לימון. טופי, תפוח וג'ינג'ר עדין מתערבבים ומפנים את הדרך לתווים מתוקים וכבדים יותר. הפאדג' העוצמתי מציע כבדות רבה יותר. האלון מפתח עושר ושמחה.
חך- פירות יבשים מתוקים, צימוקים ותמרים בקדמה עם נגיעות של תפוח מבשיל. אלון שרפי מעניק נגיעה שמנונית ומתוקה על ידי הוספת ציפוי צמיגי אך רך לחך.
גימור- פרי יבש בינוני ותבליני עץ
כוהל בנפח 43.8%. מחיר: 169.90$

 QUEST
המהות של מקאלן קווסט היא סקרנות, הדחף לצאת ולחקור את הלא נודע. ויסקי רענן ותוסס עם נגיעות עדינות של פירות הדר המאוזנות בצורה מושלמת עם תווים של וניל. מקאלן קווסט הוא הפסגה של ארבע סוגי חביות  שונות, כאשר כל סוג מביא עימו השפעה משלו ליצירת טבע ייחודי. חביות אלון אירופאי ואמריקאי המתובלות עם השרי המשובח ביותר, משולבות עם חביות בורבן אלון אמריקאי  ו- hogshead ומספקות את חווית הטעם האולטימטיבית של מקאלן. המפה שעל האריזה מציגה את קנטקי בארצות הברית, משם מגיע עץ האלון האמריקאי של החברה. 
הבחירה בארבע סוגי חביות, מספקת תערובת עדינה של פירות הדר המאוזנים על אלון וניל. שילוב של תפוח עם ג'ינג'ר ופירות יבשים. מוסקט וקינמון מרככים את החך ואז מפנים את המקום לאלון.
תווי הטעם:
אף- פירות הדר עדינים, תפוח מעוגל ולימון. וניל הפאדג' מעניק מתיקות לפרי. ניחוח של אלון.
חך- הפתוח מתערבב עם ג'ינג'ר ופירות יבשי. כמו קינוח. מוסקט וקינמון מרככים את החך ואז מפנים את המקום לאלון.
גימור- פרי עדין, קליל ומתוק.
כוהל בנפח: 40%. מחיר: 89.90$

ENIGMA
ויסקי עשיר ואינטנסיבי המפיק את המירב מאלון מלא ועתיק, נגיעות של קינמון, וניל מתוק וטעמים מתמשכים של פירות יבשים פיקנטיים. מיוצר בחביות hogshead אירופאיות עם תיבול שרי שנבחרו ידנית במילוי ראשון וחביות butts מטבסה שמחרס בספרד. המפה שעל האריזה מציגה מפה של ספייסייד, שם נמצאות המזקקות בהן הקסם של הכנת הוויסקי מתרחש.
חביות ה- butts תוצרת טבסה, מעניקות פירות יבשים עשירים ,וחביות hogsheads מספקות אלון מיושן, פיקנטי ואינטנסיבי. נדיר למצוא סינגל מאלט המגיע כולו ממקור אחד, מה שהופך את מקאלן ENIGMA  בהחלט לתעלומה.

תווי הטעם:
אף- האלון האירופאי עוצמתי אך מציג גם צד עדין. האלון פותח טעם מיושן אך מאופק ומאפשר לפירות היבשים ללוות אותו (עשיר אך אלגנטי). הוניל מתערבב עם התפוחים והאגסים העדינים והמתוקים. ג'נג'ר וקינמון דומיננטיים ואלון מעודן אך מפואר.
חך- פירות יבשים עם שכבה של תבליני עץ על החך. ג'ינג'ר וקינמון מלאים, צימוקים ותמרים מעניקים עומק ועושר. נגיעות עדינות של וניל מתוק ומנוניות חלקלקה.
גימור – מלא, ארוך, מתמשך. כמעט מרגיש כאילו הוא שייך לתקופה אחרת.
כוהל בנפח 44.9%. מחיר: 299.90$

סדרת QUEST COLLECTION נמכר בבלעדיות בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון
חברת ג'יימס ריצ'רדסון החלה את דרכה כעסק משפחתי בשנת 1892 במלבורן שבאוסטרליה כקבוצת חברות, המפעילה בין עסקיה השונים עסק סיטונאי למכירת יין ומשקאות אלכוהוליים. החברה כיום, נמנית בין 20 חברות הקמעונאות הגדולות בעולם.
חנות הדגל של ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי בנמל התעופה בן גוריון, הינה אחת מחנויות הדיוטי פרי הגדולות בעולם. בחנות זו תוכלו להתרשם ממגוון מוצרי קוסמטיקה, משקאות, טבק, שוקולד וממתקים. בנוסף לחנות הדגל, כולל מערך החנויות של ג'יימס ריצ'רדסון בנתב"ג , חנויות ויקטוריה סיקרט וחנות הדראגסטור במתחם שחקים.
את חנויות ג'יימס ריצ'רדסון ניתן לפגוש גם במעברי הגבול טאבה ונהר הירדן (מעבר שייח חוסיין) הכוללים גם מערך לאספקה וצידה לאוניות ועגלות מכירה במטוסי הנוסעים השונים של ישראייר וארקיע.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *