האברקסס נפתח מחדש

21/09/2018
עם קסם ישן-חדש המשך »


אחרי שני עשורים על לילינבלום, אינספור לילות חסרי תחתית, מסיבות עד אור הבוקר, הופעות שהיווי קרש קפיצה ליוצרים שהלכו וצמחו מתוכנו, ובר שהיה לא פחות ואולי לפעמים יותר מבית – האברקסס הותיק שלנו מקבל רוח חיים חדשה.

כל דבר בטבע עובר שינוי, וכל שינוי מותיר אחריו אנרגיה ייחודית לו. את הקסם העל זמני של "אברקסס", אותו מקום שאהבנו ושהיה לנו זירת לילה מכושפת משך שנים רבות – שמרנו בקנאות בתוך הקירות, עמוק באווירה, ובתוך כל אחד מאיתנו, שחיים את המקום הזה, אז ועכשיו. את הגוף של "אברקסס" – אותו כלי זמני הולך ומתכלה, החלטנו לחדש, למען חיי הנצח של המקום הזה, ובגלל שאין חיי לילה בתל אביב בלי דם חדש במוסדותיה הותיקים ביותר.

כמו בגלגול נשמות – רוחו של המקום עברה לגוף חדש, בעל יכולות ואנרגיות ישנות-חדשות, המכיל את כל סודות העבר ותקוות העתיד.

במקרה הזה – העברת השרביט היא מילולית מדור קודם לדור הבא – מידיו של אדי ארליך, לשבעייה צעירה מעולמות שונים בתחום חיי הלילה, שלקחו לידיהם את המוסד המקומי לשלב הבא המתבקש.

בגזרה הקולינרית – האברקסס מגיש את האוכל המעולה של הצפון אברקסס, בניצוחו של שף איל שני. בקדמת הבר באברקסס ממוקמת עמדת שף, ובשיתוף המטבח של השכנים מצפון, מקבלים יושבי הבר ומבקרי המקום את המנות האהובות והמוכרות לצד קוקטיילים קלאסיים, יינות מהארץ ומצרפת ומבחר בירות מהחבית (מכבי, הייניקן, גולדסטאר) ומבקבוק.

מדי ערב – דיג'ייז על העמדה החל משעה 21:00 (התעדכנו בליינאפים בפייסבוק שלנו) הופעות וערבי קונספט . אנחנו פתוחים כל יום מ-19:00, שישי בצהריים החל מ14:00 ושבת מ18:00 במיקום הרגיל –לילינבלום 40, תל אביב.
 
גילאים – 25+  
הזמנת מקומות – דרך עמוד הפייסבוק   https://www.facebook.com/abraxasTLV/
 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *