עיר הבירה – פסטיבל הבירה בירושלים 2018

11/08/2018
14 שנים של בירה בבירה המשך »

פסטיבל הבירה בירושלים יציין השנה את שנתו ה-14, עם 120 טעמים שונים של בירות ממגוון רחב של מותגים מוכרים בינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות ואיכותיות.

מבקרי הפסטיבל יוכלו למצוא בו, בין מגוון טעמי הבירות הקלאסיים, גם מספר לא קטן של בירות מיוחדות.
המלביה יתארחו בפעם הראשונה בפסטיבל ויחשפו בירה המבוססת על מי ורדים המופקים בתהליך ידני, חף מחומרים משמרים ובעל ארומה משכרת.
פרוטרי יציגו את Love Ale,
בירת האהבה מבית מבשלת הדובים הישראלית שהושקה לאחרונה במהדורה מוגבלת כהזדהות עם מאבק הקהילה הלהט״בית.
מבשלת שפירא תמזוג מחביות במהדורה מוגבלת פורטר שוקולד, שבושלה עם פולי שוקולד משובחים ויושנה בחביות עץ אקס בורבון במשך חצי שנה
מבשלת תוג הדרומית תציע לבאי הפסטיבל בירמסאלה – בירת חיטה בלגית קרמית ועשירה, המתובלת בתערובת צאי מסאלה.

לראשונה יתארח בפסטיבל בנג'יואן – ואן נייד שמלהטט קוקטיילים מיוחדים המבוססים על בירה. באי הפסטיבל יוכלו לטעום שני סוגי קוקטיילים באירוע,  Zanzibeerשהוא קוקטייל טרופי על בסיס בירת לאגר בהירה, בתוספת רום, משוקשק עם מיץ אננס טבעי, קוקוס ומחית פסיפלורה. ואת ה-Cherry on, קוקטייל על בסיס בירה דובדבנים בתוספת רום מתובל המשוקשק עם חמוציות מי סוכר ונגיעת קסיס.

השנה ישתתפו בפסטיבל מספר שיא של בירות IPA (India Pale Ale) שמאופיינת באחוזי כשות ואלכוהול גבוהים מאלו המצויים בבירה ממוצעת. בין הבירות יהיו Freedom IPA של אוק אנד אש, שיצאה במהדורה מוגבלת, מבשלת הבוטיק ברזל תשיק בפסטיבל את אפי IPA, בעלת טעמים טרופיים דומיננטיים ומבשלת שפירא תציג את הבירה שזכתה השנה במקום השני בתחרות בקטגוריית בירות IPA בתחרות BEERS ועוד.

אלי גלעדי, בעלים וממפיקי הפסטיבל מסר "השנה יוצגו בפסטיבל מספר שיא של בירות IPA ומגוון רב של טעמי בירות ייחודיים, שחלקם מושקים לראשונה אצלנו בפסטיבל. המבשלות הישראליות מצאו כי ה-IPA מתאימה לקהל והחך הישראלי ומדי שנה מבושלות בישראל עוד ועוד IPA שהפכו כבר חלק מנוף הבירות הישראלי. אני שמח לומר כי אירוע הבירה הגדול ביותר בישראל מתקיים בעיר הבירה של ישראל ונותן במה כבר 14 שנה לבירות איכותיות מהארץ ומהעולם, בליווי פסקול ישראלי של הופעות חיות מעולות ונגני מוסיקה אלקטרונית ירושלמים בעלי שם עולמי".

מלבד הבירות יתקיימו גם הופעות של אמנים מובילים. ביום רביעי יופיעו הג'ירפות, מרסדס בנד, ולהקת Full Trunk.

וביום חמישי יופיעו נצ'י נצ', שיארח את סימה נון, ולהקת The paz band.

בין ההופעות יעלו לבמה מיטב ה-DJ's שגדלו בירושלים

צילם: עידו ניתאי

עיר הבירה – פסטיבל הבירה בירושלים 2018, 29-30 באוגוסט החל משעה 18:00, גן העצמאות ירושלים

הכניסה מגיל 18.

מחיר כניסה: 40 ₪ במכירה מוקדמת, 70 ₪ ביום האירוע

להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: https://www.jerusalembeer.com/  

או בעמוד הפייסבוק: פסטיבל הבירה בירושלים – Jerusalem Beer Festival

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *