החופש לבחור חופשה רגועה

30/06/2018
טיפים להורים ליציאה חופשה רגועה המשך »

רשת מלונות אוליב עם נורית לוי בשיתוף פעולה ייחודי על מנת לתת ערך מוסף לחופשה רגועה לכל המשפחה.
יחד יצרו מקבץ סרטוני הדרכה חווייתיים עם המלצות שינעימו לכם את החופשה.

הקיץ מגיע ואיתו החופשה המשפחתית המיוחלת. הורים רבים מגיעים לחופשה כזו שהם כבר "על אדים"-אחרי הקייטנות, הסבתות, סידורים לקראת החזרה למסגרות ועוד. כולם כבר מחכים לחופשה, והציפייה של ההורים היא ליהנות, להירגע, למלא "מצברים", לתפוס כמה רגעים לעצמם בשקט וליהנות מזמן איכותי עם הילדים שרוצים לבלות, לאסוף חוויות חדשות ולהיות קצת עם ההורים שבשגרה עסוקים במרוץ החיים…

הורים רבים עסוקים במהלך החופשה בפתרון מריבות בין הילדים, בשכנוע הילדים להשתתף בפעילות או בטיפול בקושי התנהגותי. בתוספת, חום, נסיעות ארוכות, עומסים ותורים  המציאות מייצרת לא מעט חיכוכים ומתחים וכך החופשה מאבדת את מטרתה המקורית. הורים רבים יוצאים בהצהרות כמו "חוזרים הביתה" "זוהי חופשתנו האחרונה" ועוד.

 הנהלת רשת מלונות אוליב שמה לה למטרה לשפר את רווחת המשפחה כולה בדגש על החופשה, לצד חיזוק ערכי המשפחה כאשר החופש והבחירה הם אבני יסוד של הרשת.
"בחרנו לחבור לנורית לוי, מאמנת ומומחית בהתנהגות משפחתית, על מנת לתת לאורחי הרשת ערך מוסף ומגוון טיפים מוצלחים לחופשה" ציינה אדל אדרי סמנכ"לית השיווק ןהמכירות של רשת מלונות אוליב. בשיתוף עם נורית, הופקו סרטונים המציעים טיפים וחלופות התנהגותיות לחופשה ובכלל. הסרטונים מציעים המלצות לנסיעה רגועה ברכב, שהייה מהנה בבריכה, טיפים לטיול  מוצלח ועוד.

 נורית לוי, מייסדת והבעלים של מרכז הכוונה לבית שקט ורגוע, מעבירה מפגשי הכוונה, הרצאות וכנסים להורים, ארגונים, צוותי חינוך וטיפול. ניסיונה המקצועי של נורית, כולל עבודה עם מאות הורים ומעל ל-1500 שעות אימון למתבגרים וילדים, שהביאו את נורית לפתח שיטה לשינוי הרגלים והפיכת התנהגות שלילית לחיובית. נורית כתבה את סדרת החוברות A Calm & Peaceful Home"" שיצאו לאור בשנת 2016 ומאז נמצאת הסדרה בעשרת המקומות הראשונים, בקטגורית טיפול בילדים ומתבגרים, באמזון ארה"ב.

 ניתן לצפות בסרטונים באתר: www.olivebb.co.il <http://www.olivebb.co.il

רשת מלונות אוליב, הינה רשת בפריסה ארצית המפעילה  12 מלונות, בתל אביב, בסובב כנרת, בגליל העליון ובגליל המערבי ועוד…

למידע נוסף, מרכז הזמנות רשת מלונות אוליב: 04-9531153 בשעות 09:00-18:00

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *