קפה JOE משיקה את JOE & GO בקונספט חדש

26/06/2018
מתמקד בצריכה מהירה של קפה איכותי – חנויות קפה ומזון המשך »

קפה JOE משיקה את JOE & GO –  קונספט חדש המתמקד בצריכה מהירה של קפה איכותי – חנויות קפה ומזון מוקפדות עם פוטנציאל צמיחה גבוה.
הסניף הראשון של JOE & GO נפתח בדיזינגוף סנטר ועד סוף שנת 2019 צפויים להיפתח 5 סניפים נוספים תחת אותו הקונספט.
היקף ההשקעה בפיתוח המודל התפעולי ובהקמת שני הסניפים הראשונים מוערך בכ- 2,500,000 ₪.

עמי שם טוב, מנכ"ל קפה JOE : "בשנים האחרונות החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח והרחבת הפעילות של רשת בתי הקפה, כך שתתאים למגמות המשתנות בענף בארץ ובעולם.
מזה 21 שנים קפה JOE מתמחה בייצור קפה איכותי בישראל ולכן, כתפיסה אסטרטגית, בחרנו להתמקד בקפה כמוצר המוביל בקונספט הזה.
המיקוד בקפה, יביא להגדלת הרווחיות הן בסניפי Joe&Go והן בסניפי רשת קפה ג'ו".

חשוב לציין, כי לאור השינויים שעובר ענף ההסעדה בישראל, המודל העסקי של Joe&Go מבוסס על השקעה ראשונית נמוכה יחסית לנהוג בשוק בתי הקפה וכמו כן, על מקסום הרווח התפעולי. כפועל יוצא מתפיסה זו, פעילויות קיימות עם תנאים מסחריים בלתי אפשריים, ייסגרו ובמקומם ייפתחו  Back to Back סניפי Joe&Go.

צילום: דניאל לילה

חברת ג'ו קפה גורמה בע"מ, מחלוצות הקפה האיכותי בישראל, השיקה קונספט חדש –  JOE & GO. החברה מייצרת מעל 300 טון קפה בשנה לשוק הפרטי והמוסדי ומפעילה במקביל 40 סניפים תחת רשת קפה ג'ו ו – 200  עמדות קפה  ""SHOP IN SHOP בחנויות הנוחות "מנטה" ברחבי הארץ.

 JOE & GO הינו קונספט חדשני של חנויות קפה ומזון קטנות המתפרסות על פני כ- 30-60 מ"ר וממוקמות באזורים בעלי תנועה גבוהה. התפיסה המנחה את הקונספט הינה "מה תרצו ליד הקפה?" מתחילים בקפה איכותי והמזון משויך אליו בעסקת חבילה.

הקונספט מותאם לאופן צריכת הקפה בעידן הנוכחי, בו אנשים מחפשים מוצרי איכות במהירות ולכן שמו בו דגש רב על היבטים של טכנולוגיה תומכת תפעול והזמנה מהירים.
הרשת תציע לצד הקפה מוצרי מזון טריים אשר יסופקו באופן יומי ישירות מקו הייצור הייחודי שפותח בעבור קונספט זה  ע"י צוות קפה ג'ו ומיוצר ע"י מותג האיכות "לחם חם" – כל זאת על מנת לשמור על איכות מוצרים מיטבית וטריות גבוהה.
התפריט של JOE & GO  כולל בין השאר מאפים, כריכים, גריל טוסטים וסלטים. כמו כן, כיאה לחנות קפה, ניתן יהיה למצוא בתפריט מוצרים כגון: קפסולות קפה ג'ו, קפה קלוי ואביזרים נלווים מעולמות הקפה.

טווח מחירים:
אספרסו ב – 6 ₪, קפוצ'ינו ב- 10 ₪ ונתקדם משם.
בגזרת המזון, ניתן להתפנק עם מאפים החל מ- 9 ₪
בכריכים, גריל טוסטים וסלטים חפצתם, טווח המחירים נע בין 17₪ – 40 ₪.

ההשקה בסניף דיזינגוף סנטר. צילם ישראל פרקר

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *