פסטיבל בין הכרמים 2018

03/06/2018
בשבוע ט"ו באב - סוף יולי המשך »

במועצה האזורית מרום הגליל משלימים בימים אלו את ההכנות לקראת פסטיבל 'בין הכרמים' 2018 שייחגג זו שנה ה-12 ברציפות בשבוע של ט"ו באב, היום בו יצאו בנות ישראל לחולל בין הכרמים.

בשנה זו יתקיים הפסטיבל הגלילי בין התאריכים 26.7-2.8 עם שמונה ימים ולילות מיוחדים בהם שלל אירועים: מופעי מוסיקה משקיעה ועד זריחה תחת כיפת השמיים ביניהם:
מופע זריחה של רותם כהן (27.7) בליבנים – מול נוף הכנרת והרי הגולן;
שני מופעי ענק ביער עין הוזים – אחד ממתחמי המופעים המיוחדים בארץ – מופע נעילת הפסטיבל שצפוי להיות גם המופע הגדול ביותר בגליל בקיץ הקרוב: הזמר הגדול בישראל – שלמה ארצי – שחוזר אחרי 3 שנים להופיע בפסטיבל הגלילי (2.8)
ומופע גדול נוסף מוקדם יותר באותו שבוע – עידן עמדי שיארח את חנן בן ארי (31.7).

ערב מוסיקלי עם הרכב הבלוז Electric Blue באמירים (30.7),
חגיגה בנוסח צ'רקסי בריחניה (1.8),
ירידים גליליים עם אירועים מיוחדים (1.8 במושב כרם בן זמרה ועוד),
אירועי מוסיקה וסיורים ביקבים ובכרמים הרבים,
תפריטים מיוחדים במסעדות האזור,
פעילויות לכל המשפחה והרבה יין טוב ורומנטיקה. 

לדברי צביה פרץ, מנהלת הפסטיבל ומנהלת מחלקת תרבות ואירועים במועצה האזורית מרום הגליל, הביקוש לכרטיסים רב ומתחילת המכירה, תוך ימים בודדים בלבד, נמכרו כרטיסים רבים למופעים הגדולים.

"פסטיבל בין הכרמים ימשיך גם השנה את המסורת המיוחדת של חגיגה גלילית אמתית ששמה את מרום הגליל על מפת התיירות והתרבות בכל קיץ מחדש" סיפרה צביה פרץ, "יחד עם כל השותפים לדרך, השנה גובשה תכנית אמנותית מיוחדת שמשלבת בין סגנונות מוסיקליים ואמנים מגוונים בפסטיבל שהוא ממש כמו יין איכותי – משתבח משנה לשנה".

רוב האירועים בתשלום.
לרכישת כרטיסים למופעי המוסיקה 04-6919807 או 04-6220066 וגם באתר האינטרנט –  www.keshet.smarticket.co.il ,
 לפרטים נוספים על שלל האירועים הנוספים במסגרת פסטיבל בין הכרמים, אפשרויות הלינה הרבות ולתכנייה המלאה   2beav.co.il  ובפייסבוק – פסטיבל בין הכרמים

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *