הרגלי העל האש הישראליים

17/04/2018
הם נבדקו לקראת יום העצמאות המשך »

לקראת יום העצמאות בוצע סקר שבדק כיצד ישראלים נוהגים לעשות על האש.

מנתוני הסקר עולה כי 76% מהישראלים יבחרו להדליק את המנגל במדליק פחם מוצק – הקוביות הלבנות, ו-24% יבחרו במצית פחם נוזלי.

בשבוע שלפני יום העצמאות נמכרים 13% מכמות המנגלים השנתית, ועל כל 100 מנגלים שיימכרו יירכש רק מנופף אחד, נראה בשאר 99 מהמקרים המארגנים סומכים על כך "שיהיה בסדר" ויעכבו לכולם את הכנת הבשר בחיפוש אחר חתיכת קרטון שתעזור להדליק את הגחלים.

הסקר נעשה על ידי חברת הנמל, אחת מהמשווקות הגדולות והוותיקות בישראל לציוד פיקניק, שניתחה את נתוני הצריכה ברחבי הארץ. עוד עולה מנתוני החברה כי אורך השיפודים המועדף הוא 30 ס"מ המהווים 68% מכלל הצריכה, שיפודים באורך 40 ס"מ מהווים 17% , ושיפודים באורך 25 ס"מ 15%.

הציוד למנגל נרכש בחלוקה ארצית של 37% על ידי תושבי המרכז, תושבי הדרום והצפון מחזיקים בפלח שוק זהה של 20% כל אחד, ירושלים והסביבה 12%, והשרון 11%.

בגזרת הסכו"ם החד פעמי המוצר המוביל בצריכת הסכו"ם הן הכפיות שמגיעות ל-46% מכלל הצריכה, אחריהן המזלגות עם 26%, כפות 20% וסכינים 8%. כלים חד פעמיים אקולוגיים מהווים רק 2% מכלל הצריכה.

חברת הנמל היא חברה בבעלות משפחתית הפועלת 32 שנים ומעסיקה כמאה עובדים קבועים. היא מהחברות הגדולות בישראל בתחומי הציוד לפיקניק, כלי אירוח והגשה, מוצרי מזון בכשרות מהודרת, מוצרים לאפיה ובישול ועוד. המוצרים נמכרים ברשתות השיווק ובחנויות הסטוק ברחבי הארץ. הקטלוג באתר: www.hanamal.co.il

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *