מעדניית "ארטישוק – בוטיק מזון"

17/04/2018
נסגרת באחד במאי המשך »

מעדניית "ארטישוק – בוטיק מזון" סוגרת את שעריה. "ארטישוק" נסגרת לאחר שנתיים של פעילות בהן הייתה הלב הפועם של סצנת הטבעונות והאוכל הבריא בחיפה. בתקופה זו, ל"ארטישוק" הייתה תרומה משמעותית בהפרחת שוק תלפיות בשכונת הדר אשר בעקבותיה קמו יוזמות נוספות של צעירים חיפאים ופתיחה של עסקים ייחודיים כגון המבשלה, לחם עיניים ורובין פוד.

מקימת החנות, ענבל לוינזון (32), הודיעה היום על שבוע חגיגות לקראת סגירת החנות: "חלום אישי שלי הפך לעסק יפהפה שמאיר את השוק בזכות המון שותפים שרק מתרבים לאורך הדרך. רציתי לפתוח עסק בשכונה שלי, ליצור מקום שמציע מאכלים מיוחדים שמעוררים את הדמיון. ובעיקר לקחת חלק במהפכה של שוק תלפיות המתעורר מן התרדמת ומתגלה במלוא תפארתו האורבנית, הקולינרית, הצבעונית והתוססת. אני ממשיכה הלאה אבל ברור לי שהחזון מגשים את עצמו."

החנות תיסגר סופית ב-1.5, ועד אז "ארטישוק" מחסלת את כל מלאי המוצרים במחירים זולים משמעותית עבור צרכני טופו, קמחי קטניות, ושוקולד פנדה. "אני עדיין מקווה שיהיה מי שמתעניין באפשרות להמשיך ולחלום את ארטישוק, או את שוק תלפיות המתחדש מתוך הספוט היפה שלנו" הוסיפה לוינזון "אני יותר ממוכנה להעביר את השרביט".

 שלושה ערבים מיוחדים ומסיבת רחוב חגיגית עם הופעות חיות הפתוחים לקהל הרחב:

  • "סקצ'ים וג'אם" בחסות "בוסר" – יום שלישי ה-24. 4, 21:00.
  • סדרת הרצאות במסגרת יום כדור הארץ: שחר יריב על אופנה בת קיימא ואורי יורמן על חומרים והאם בעתיד נגדל פלסטיק על העצים – יום רביעי 25.4 החל משעה 19:00
  • ערב סובייטי ברוח חג הפועלים: הקראת שירה מעמדית בחסות "תרבות אכילה" – יום חמישי ה-5.4, 21:00
  • מסיבת סיום חגיגית – הופעות חיות, אוכל טוב, הפתעות והמון אלכוהול – יום שישי ה-27.4, 11:00.

ארטישוק בוטיק מזון, סירקין 27, שוק תלפיות חיפה.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *