מיזם נשים מבשלות מציע לעצמאות :

26/03/2018
מארז סלטים ישראלי המשך »

המיזם החברתי- כלכלי "נשים מבשלות" מציע  לכם את הפתרון המושלם – מארז סלטים ישראלי המשלב את הפנינים מכל עדה, שיכנס את המשפחה סביב כור היתוך של טעמים 

האביב הגיע, יום העצמאות כבר כאן וכולם אוהבים לשים מכנסיים קצרים, להוציא את המנגלים ולהתחיל לנפנף. כל הדודים באים, קנינו את הבשר המשובח ביותר ואפילו דאגנו לחלופות צמחוניות שאפשר למנגל. אך השאלה האמתית שנשאלת כל יום עצמאות היא, מה נשים ליד הבשר? בעשורים האחרונים צמח מנהג למלא את שולחן יום העצמאות בסלטים מגוונים וטעימים, אך לפעמים פשוט אין לנו זמן להכין את כל זה, אבל אנחנו גם לא רוצים להביא סלטים תעשייתיים מהסופר ומחפשים חלופה ביתית איכותית וטעימה. "נשים מבשלות" הנו פרויקט חברתי-קולינארי המציע  מאכלים מסורתיים ממטבחים אותנטיים שונים מתרבויות שונות. הפעם,  "נשים מבשלות" מציע שביום העצמאות אתם תשימו את הבשר על האש, והן ימלאו לכם את השולחן בסלטים מגוונים בכמות מכובדת. הקיט לעצמאות שווה במיוחד ומציע עשרה סלטים מעדות שונות:

  1. מסבחה מסורתית
  2. סלט כרוב עם חמוציות וזרעי צייה
  3. סלט עדשים עם אגוזים וחמוציות
  4. סלט חצילים בטחינה
  5. סלט עגבניות קלויות עם פלפל חריף
  6. סלט בורגול
  7. סלט קוסקוס וירקות
  8. סלט טורקי
  9. טחינה ירוקה
  10. חומוס סלק

 

הסלטים מגיעים בכמות של 750 גרם מכל סוג, והמחיר חסר תקדים ומיוחד ליום העצמאות: רק 390 ₪ לעשרה סלטים. 

 

"נשים מבשלות" כשר בהשגחת הרבנות נתניה

מרכז הזמנות:  03-6012418

 www.cooking-woman.co.il

 

מיזם "נשים מבשלות", שמובילה היזמית הקולינארית סמדר קפלינסקי, החל את דרכו כפרויקט חברתי-קולינארי במטרה להעצמה נשית ולפיתוח הפריפריה. הפרויקט החל באזור הדרום עם קבוצות נשים מאופקים ומנתיבות והתפשט לרחבי הארץ המפעיל מטבח קייטרינג מרכזי בפולג שבנתניה, המציע מגוון עשיר של מאכלים ביתיים המאפיינים שלל עדות ומגזרים, דוגמת המטבח האתיופי, הבוכרי, האירני, המרוקאי, התימני, הקוצ'יני, הכורדיסטני, הקראי וכו'.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *