הזיכיון הבלעדי לשיווק יינות יקב "מדבר"

08/02/2018
נמסר להסקוטית מבית ישרקו המשך »

הסקוטית מבית ישרקו, מקבוצת טיב טעם, קיבלה את הזיכיון הבלעדי לשיווק  יינות "מדבר" הזוכים להערכה רבה.
יקב מדבר הינו יקב כשר הממוקם ברובע האמנים שבערד. היקב הוקם בשנת 2012 ובבעלות איציק וולף ומשפחתו, ומייצר יין מענבים הגדלים בנגב. 

עדי כהן מנכ"ל ישרקו: "המהלך מהווה חלק מאסטרטגיית ישרקו, שעיקרה חיזוק קטגוריית יינות הבוטיק בחברה הסקוטית. כמו כן, המהלך מאפשר לחברת ישרקו, להציע מגוון רחב של מותגי יינות איכותיים ישראליים כשרים, לצד מותגים של יינות בינלאומיים. אנו נשווק מגוון של כ- 14 יינות אדומים ולבנים  תוצרת יקב מדבר."

יינות הליבה של היקב עשויים מענבים וכרמים ייחודיים, הגדלים ברמת הנגב הגבוהה, בסמוך למצפה רמון, 800 מטר מעל לפני הים. השמש, היובש המדברי הקיצוני, לצד הבדלי הטמפרטורה בין היום והלילה מיטיבים עם הגפנים ועם הענבים, ובאים לידי ביטוי היטב ביין המיוחד והטעים.

יקב מדבר, "הוא אחת מפינות החמד המסקרנות בתעשיית היין הישראלית . פרט למעורבות של ייננים כמו דורון רב הון (ספרה) ואסף פז (ויתקין) בתהליך היצור של יינותיו, ניכרת לאחרונה מגמת התמסדות בשוק המקומי וכן השקעה רבה בהבנת הטרואר הצחיח הזה." (דניאל מור – בסנהדרינק).
היקב מייצר ומשווק  למעלה מ- 60,000 אלף בקבוקים בשנה של מגוון יינות. בשנים האחרונות שווקו מוצרי יקב מדבר על ידי היקב בעצמו.

הייננים של היקב: שחר לנדמן ודיאגו צ'ורלטי מפנזנו, שבקיאנטי בטוסקנה, בשיתוף פעולה עם הכורמים, מופקדים על עשיית היין. טעמם, מומחיותם וניסיונם בשטח באים לידי ביטוי הולם ובלתי מתפשר ביין איכותי וטעים.

הסקוטית, אשר נרכשה לפני כארבע שנים ע"י קבוצת טיב טעם, מיזגה את מלוא פעילות החברה הסקוטית לתוך חברת הבת ישרקו – מהחברות המובילות בשוק בתחום האלכוהול והיין, העוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מותגי אלכוהול ויין מהארץ והעולם.

את יינות "מדבר" – ניתן להשיג בסניפי טיב טעם, בחנויות מקצועיות  ומסעדות וברים נבחרים

ובאתר המכירות און ליין של טיב טעם גם בשבת: www.tivtaam.co.il

 חברת ישרקו : http://www.israco.co.il/

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *