מיצג אמנותי מנעלי גולדה – בדמותה

02/01/2018
תוצג בתערוכה החקלאית במו"פ ערבה תיכונה וצפונית המשך »

לציון אזכרתה ה-39  של גולדה מאיר המצוין בחודש דצמבר, האמנית דליה מטמון מערבה התיכונה, יצרה מיצג  אומנותי, לזכרה של ראש הממשלה הרביעי, העשוי מ-800 נעלי גולדה.
דליה מטמון, אמנית העוסקת בפיסול, יצירה מפסולת חקלאית ובליקוט חומרי גלם הקיימים בסביבת מגוריה- המדבר, יצרה את דמותה של מאיר מנעלים שזכו לכינוי במרוצת השנים כ 'נעלי גולדה', בצבע שחור. המייצג הינו בגודל 160 על 120 ס"מ .

דליה מטמון, תושבת עין יהב: "כאמנית וילידת עין יהב המאמינה בקיום הלכה למעשה, בחרתי ליצור את תמונתה של גולדה מנעלי גולדה לרגל יום הזכרתה. יצירה זו מצטרפת ליצירה נוספת של גדול מנהיגי ישראל- דוד בן גוריון שיצרתי מטפטפות, אשתקד ".

בתערוכה החקלאית בחצבה, המשתרעת על 15 דונם, ניתן יהיה לצפות מקרוב ביצירה המדהימה של האמנית ולהיחשף בחממות התצוגה לפרחים הייחודיים, הצבעוניים והעמידים שמטפחים בערבה ומצליחים בכל שווקי אירופה ושלל זנים של ירקות ופירות, לצד שכלולים ופיתוחים טכנולוגים חדשים בתחום החקלאות, המים, איכות הסביבה וחשמל סולרי.


התערוכה תתקיים בתחנת "יאיר" בחצבה, מו"פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית ב- 31.1-1.2, בה יציגו מעל 200 חברות מהארץ והעולם, את פסגת הפיתוחים הטכנולוגיים.
הכניסה חופשית.

 לפרטים- מו"פ ערבה תיכונה- 08-6581083, www.aravaopenday.co.il

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.