וודקה פינלנדיה משיקה

17/09/2012
פינלנדיה 101 במהדורה מיוחדת ומתחדשת בשמונה טעמים חדשים המשך »

אקרמן , יבואנית האלכוהול המובילה בישראל, מרחיבה את קו מוצרי פינלנדיה, הוודקה הנמכרת בישראל, ומשיקה לראשונה, 8 טעמים חדשים של וודקת הפרימיום פינלנדיה. לוודקה הקלאסית מצטרפים בימים אלה טעמי פינלנדיה חמוציות, פירות יער אדומים, דומדמניות, ליים, אשכוליות אדומות, מנגו ותבלינים.

בימים אלה משיקה וודקה פינלנדיה גם מהדורה מיוחדת: "101", וודקה המיוצרת מאותם מרכיבים איכותיים מהם מיוצרת הפינלנדיה הקלאסית, אך בעלת אחוז אלכוהול של 50.5%.

מהדורת פינלנדיה "101" מצטרפת לסדרה של 8 טעמי פירות ותבלינים חדשים רעננים ומיוחדים המושקים כעת. לדברי ג'ון הדסון מנהל המותג של פינלנדיה "הוספנו טעמים חדשים לקו המוצרים של וודקה פינלנדיה מתוך רצון לייצר טעמים המוסיפים רעננות וייחודיות לפורטפוליו הרחב של המותג. בפינלנדיה מתמקדים בטעמים טבעיים ופירותיים שיהיו תואמים ככל שניתן לטעם הטבעי של הפרי בתוך הבקבוק. לאחרונה שונה גם העיצוב הוותיק של הבקבוק לצורת קוביית קרח נמסה המסמלת את הקפאת הרגע שבו קרח הופך ממוצק לנוזלי."

פינלנדיה 101 במהדורה מיוחדת

לדברי אסתי אקרמן, מנכ"לית משותפת ובעלים של אקרמן יבואנית פינלנדיה : "אנחנו שמחים להרחיב ולהשיק את קטגוריית המוצרים של וודקה פינלנדיה לקראת ראש השנה. פינלנדיה היא בין הוודקות המובילות בשוק המקומי ובעולם ואין לי ספק שהקהל הישראלי ישמח לתוספת המרעננת של הטעמים החדשים במועד חגיגי זה".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

סגור לתגובות.