מסעדת ג'ונתן פוד קלאב במתכונתה הנוכחית נסגרת 

12/10/2017
 רשת מסעדות קפטן קארי עם הפנים לאירופה המשך »

מסעדת ג'ונתן פוד קלאב של השף יונתן רושפלד מסיימת פעילותה. 

מסעדת ג'ונתן פוד קלאב ששימשה בחודשים האחרונים כבמת היצירה של השף יונתן רושפלד בה הוא לא הפסיק ליצור ולרגש נמצאה בחלל שקשה לתת בו את החוויה האינטימית והמורכבת שאותה ביקש רושפלד להעניק לסועדיו. כדי לחדד את חווית הבילוי הוחלט על סגירת המסעדה עד למציאת לוקיישן אינטימי יותר, שיאפשר לחבר גם חווית בילוי אחרת, מהודקת יותר לאוכל שמוגש.

במקביל, רשת מסעדות הפאסט קזואל ההודי "קפטן קארי" של השף יונתן רושפלד ושותפיו, המונה כיום 2 סניפים בתל אביב (שרונה מרקט ודיזנגוף) במגמת התרחבות. בימים אלו בוחנים ב"קפטן קארי" הצעות ההתרחבות לכמה לוקיישנים באירופה, במקביל לפתיחת סניפים נוספים בארץ.

השף יונתן רושפלד : "מאוד אהבתי לבשל בחלל שלי עבור מי שבא לסעוד ולהתנסות יחד איתי בשילובי טעמים מעניינים. אבל טעמים זה לא מספיק והעלויות התפעוליות הן גבוהות ליצירת אוכל שכזה. בעולם הדיגיטלי המהיר ניתן לעשות גם אוכל טעים כפי שיצרתי בקפטן קארי.

כשהייתי בדנמרק השבוע וביליתי שם  הרגשתי שיש שני קצוות בעולם הזה . אוכל אינטימי  ומולו אוכל quick casual שאינו דורש את המגע שדורש הבישול האינטימי. אני מחפש כמו כל אמן את המקום האינטימי הזה לבשל עבור הסועדים שלי".

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *