שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מסע תענוגות

מאת: ישראל פרקר
צילם: צילום משכר
גולן אבוחצירה הוציא את הספר מסע תענוגות עם עשרות חנויות מיוחדות.

מסע תענוגות
  24/01/2011 
  מאת: ישראל פרקר
צילם: צילום משכר

גולן אבוחצירה חיבר במשך חמש השנים יצירה ישראלית מתוקה ומקורית בשם "מסע תענוגות", שמזמינה את הקורא לגלות ולחוות חנויות מיוחדות בצילם: צילום משכרמינן ברחבי הארץ בהן הוא ביקר במסעו ברחבי ישראל מצויד במצלמה. הספר "מסע תענוגות" הינו סיכום מסע אישי של גולן בין עשרות חנויות ייחודיות ברחבי הארץ. אלה חנויות ומקומות העוסקים בנושאים שונים ומגוונים.

מספר עמודים מצומצם בספר מוקדשים גם ליין ולאלכוהול.

בין שאר המקומות המיוחדים שבספר, ביקר גולן גם ביקבים הגליליים רימון ואדיר, ביוזמתה של שימרית נחמיאס משיין שיווק, המכירה מקרוב את עולם היין הצפוני והמליצה לכותב על המקומות המיוחדים הללו בגליל.

השקת הספר נערכה בחנות דומו בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה בהשתתפות מוזמנים רבים וסלברטיס ידועים. סמנכ"ל שיווק החדש של יקב רימון מייקל טלל ומנכ"ל יקב אדיר יוסי רוזנברג נפגשו באירוע ההשקה ופינקו את כל הסלברטיס שהגיעו לאירוע ביינות טובים של אדיר שבינהם הפלאטו שנמזג מבקבוקי מגנום גדולים ויין מבעבע של יקב רימון. סיפוריהם של היקבים שלהם מופיעים בספר.

בפינה אחרת של החנות הציג ארז רזניק מ"טעם ארז" שבפרדס חנה מבחר יינות וליקרים שהוא מייצר מפירות ביניהם הוטעמו אלה מסברס, שזיפים ובטעם בזוקה. מידע רב על ארז והמעדנים שהוא מייצר נמצא בספר.

גם מקומו של ראובן כהן מסוד היין לא נפקד עם ציוד להכנת יין וקורסים שהוא עורך. פינה אחרת בספר מוקדשת לחנות היין XO ליקר מרקט מצומת קרית אתא המשופעת ביינות, ליקרים ובקבוקי מיניאטורה.

אבוחצירה מוציא את ספרו לאור בכוחות עצמו ומטרתו המוצהרת היא: "להקדיש תשומת לב לייחודי, לעצמאי ולמקורי, ולאו דווקא להיכנע לתרבות הקניונים ההמונית."

"מסע תענוגות" הוא ספרו הראשון של אבוחצירה, נשוי ואב לשלושה בן 37 המתגורר בעיר לוד. אבוחצירה ליקט בעצמו, בזכות אהבתו הגדולה לטיולים, לצילומים ולאיכויות בכל דבר את הדוגמאות המיוחדות לעשייה יצירתית וייחודית בישראל. מרבית התמונות בספר צולמו גם הן ע"י גולן, והיתר ע"י צלמים אורחים.

הספר מומלץ לכל מטייל מזדמן או סתם לאניני הטעם וחובבי התרבות שבינינו. לא מחייב, קליל, אך גם גדוש בתמונות מפתות, תיאורים קולחים ומידע רלוונטי.

באירוע פגשתי את שמעון אלקיים (צילום משכר) שכמו באירועי יין אחרים נע וזז בין האורחים כל העת מלווה במצלמותיו ולחץ על כפתור המצלמה בקצב מואץ.

מחירו של הספר – מסע תענוגות –  המכיל 167 עמודים, 99 ש"ח.

למצגת התמונות של צילום משכר מאירוע חנוכת הספר, בחנות דומו בקניון שבעת הכוכבים

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות