פסטיבל השוקולד הבינלאומי בנצרת עלית

24/09/2017
חגיגת שוקולד בינלאומית המשך »

למשך שלושה ימים רצופים נצרת עלית תחגוג את האהבה לשוקולד, ואת השותפות של העיר עם עולם השוקולד המתפתח אצלה ותייצר חוויות שוקולד מעולמות אחרים, בפסטיבל שוקולד בינלאומי.
באי הפסטיבל ייהנו ביריד מיוחד של מיטב השוקולטיירים המובילים בארץ בבניין העירייה, תיאטרון רחוב ופסלי שוקולד אנושיים מחו"ל, סדנאות שוקולד לקהל הרחב, משחקי שוקולד, מופעי חוצות מתוקים, צלמניית השוקולד, סיפורי שוקולד, פיסול בשוקולד, בר שוקולד, סיורים במפעל השוקולד של שטראוס עילית . ולצדם, תהלוכות מוסיקליות ותיאטרוני רחוב שיצבעו את שטח הפסטיבל.

רונן פלוט, ראש עיריית נצרת עילית: "אני מזמין  את כל עם ישראל להצטרף לחגיגה המתוקה שמתקיימת זו השנה השנייה בנצרת עילית והופכת אותה לעיר השוקולד של ישראל.  יש לנו את מפעל השוקולד הגדול ביותר במזה"ת, הוא מלווה את העיר כמעט מיום הקמתה  והתושבים נהנים במשך כל ימות השנה מארומת השוקולד. בסוכות כולם מוזמנים ליהנות מן החוויה וגם לראות את השינוי שמתחולל בעיר שנמצאת בימים אלה בעיצומה של תכנית התחדשות עירונית".

יוסי ג'אמל , מפיק הפסטיבל: אנחנו המפיקים מרגישים גאוה גדולה וסוג של חלוציות למסד ולייצר מסורת חדשה בנצרת עילית הקסומה. פסטיבל שוקולד הוא לחלוטין חגיגה לכל המשפחה ואנחנו מנסים ככל הניתן לייצר תכנים מגוונים ומרתקים לכולם . וכן …. הרבה שוקולד.

רונן אפללו יועץ מקצועי לשוקלד בפסטיבל  : מבכירי השוקולטיירים בארץ נחשב למוביל חדשנות אשר הביא והטמיע את רוב הטרנדים מעולם השוקולד לארץ. אפללו מנהל את האקדמיה הישראלית לשוקולד (בית הספר המקצועי ללימודי שוקולד). לאפללו 2 זכיות בינלאומיות בתחרות ה-international chocolate awards לשנים 2016 ו 2017

אפללו: אני נרגש להיות חלק מפסטיבל השוקולד שמושקעים בו משאבים רבים וחשיבה לשנים קדימה במטרה להפוך את הפסטיבל לאחד האירועים היותר מתוקים וכייפים שיש. ואני גאה שבכירי השוקולטיירים בארץ לוקחים חלק פעיל על מנת שנוכל להראות שבישראל יש גם שוקולד באיכות מעולה שלא נופל ממדינות כמו בלגיה,שוויץ וכו'. אני באמת חושב שיש לנו במה להתגאות!

יום א' (8/10) בין השעות 20:00-23:00- ערב פתיחה חגיגי עם הופעה של עידן עמדי ומיצג ווידאו ארט על בניין העירייה.

ימים ב'-ג' (9-10/10) בין השעות 11:00-16:00

רחבת העירייה, רחוב הגלבוע 16, נצרת עלית

הכניסה חופשית.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.