כוסות היין החדשות של המותג האיטלקי Bormioli Rocco

07/09/2017
מרימים לחיים לשנה החדשה המשך »

לרגל ראש השנה וחגי תשרי, מציגה חברת מילניום מרקטינג, יבואנית כלי המטבח, את סדרת כוסות היין היוקרתית של המותג האיטלקי Bormioli Rocco.

סדרת הכוסות מציעה עיצוב חדשני ומודרני אשר יחד עם זכוכית הקריסטלין האיכותית ממנה היא מיוצרת, תורמת לשיפור הטעמים והעצמת חווית השתייה. הכוסות זמינות ב-8 גדלים המתאימים לסוגי יין שונים.

לדברי רות בן ישראל, אוצרת היין המקדמת את המותג 'בורמיולי רוקו' בשת"פ עם מילניום מרקטינג: "חלק בלתי נפרד מחוויית שתיית היין בסעודות החג הן כוסות יין ייעודיות המעצימות את הטעמים. מגוון כוסות היין הרחב של בורמיולי רוקו מאפשר לבחור ולהתאים את הכוס הנכונה ליינות המוגשים בארוחת החג: כוס צרה ומאורכת ליינות תוססים בתחילת הארוחה, כוס גדולה עבור יין אדום וכוס קטנה עבור יין לבן או יין רוזה.

"נהוג לומר שהחגיגה מתחילה עם פתיחת היין" מציינת בן ישראל, "אך אני אומרת שהחגיגה מתחילה כבר בעריכת שולחן החג עם כוסות היין המשדרגות את חווית האירוח כולה".

Bormioli Rocco היא אחת מיצרניות הזכוכית הבולטות בעולם. המותג האיטלקי הידוע נולד לפני כ-200 שנה במעבדה של משפחת בורמיולי, יצרני הזכוכית הראשונים באיטליה, ומשתייך כיום לקבוצת Vision Capital המעסיקה למעלה מ-2,000 עובדים.

Bormioli Rocco פועלת ב-8 מפעלי ייצור (6 באיטליה, אחד בספרד ואחד בצרפת) וב- 2 מפעלי קישוט זכוכית. כוסות הזכוכית של החברה עשויות זכוכית קריסטל איכותית ו-100% ממוחזרת, מה שהופך אותה לכוס הטובה ביותר גם ליין וגם לסביבה.

שישיית כוסות יין דגם Uno  של המותג בורמיולי רוקו במחיר מבצע של 99 ₪  (במקום 119 ₪). בתוקף עד 31/10/2017 

להשיג ברשת חנויות "ארקוסטיל קיטצ'ן" וכלי הבית המובחרות
 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.