פיתוח ישראלי חדשני בביו ארווסט ברחובות

22/02/2018
בריאות מ-1000 ענבים בכמוסת ויניה אחת המשך »

ריכוז פרטים:

1. מי אנחנו  – ביו הרווסט  

2. יתרונות ויניה. ניסויים מדעיים. 

3. השפעת ויניה על ניהול הסכר בחולי סכרת סוג 2.  

4. השפעת ויניה על תפקוד כלי דם ופרמטרים קרדיו וסקולרים לבעלי לחץ דם שלב 1

*************************************

ישראל פרקר
ביקור מעניין מאוד עבר עלי בחברת ביו הארווסט, בפארק המדע ברחובות. נפגשתי עם ד"ר זכי רכיב וד"ר יוכי חגי, העומדים בראש החברה.
עשיתי זאת בעקבות צריכת היומיום שלי, של כמוסת ויניה (VINIAׂׂ ׂ) אחת, המכילה כמות של רזברטול (ועוד רכיבים פעילים אחרים) הנמצאת בכאלף ענבים, או בבקבוק יין, אך ללא נוזלים, אלכהול, סוכר ועוד. הכמוסה הגיעה לעולם מפיתוח רב שנים של אנשי החברה.
אני, בגילי הלא צעיר, ממשיך לחפש וללמוד על תוספים שיסיעו לבריאותי ולשמירה על אופיי המחייך. מצאתי עוד משהו מעניין. עוד הייטק ישראלי.
במשך כ10 שנים פותח המוצר הזה, ורשומים עליו מספר פטנטים ברחבי העולם, בארה"ב וביפן. הוא גם אושר ע"י רשות הבריאות האמריקאית כתוסף מזון (לא תרופה) וכן קיבל אישור יעילות ממספר מוסדות מחקר שחקרו אותו מספר שנים.

ראיתי באולם הייצור שבביוהארווסט מאפשרים התרבות של תא ענב אחד בתוך שקיות גדולות. כל תא כזה, המקבל הזנה מיוחדת פרי מחקר ארוך ויקר,(עשרות מיליוני ש"ח) , מכיל את כל מה שיש בתא רגיל של ענב אמיתי. אבל העבודה בשיטה הזו מאפשרת אחידות גדולה וכן מחזור חיים וגידול מאוד קצר – שלושה שבועות לאבקת ענב במקום כמחזור של שנה בחקלאות הרגילה.
מחקרים הראו בברור שהמוצר עוזר לזרימת הדם, ע"י הרחבת צינורות הדם, שומר על לחץ הדם ברמות נכונות והוא נוגד חמצון ושומר על תפקוד כלי הדם. השילוב של שלושת היתרונות הללו מסייע במניעה של מחלות לב. 

ברור שבמקביל ממשיכים ללגום יין (שמשמח לבב אנוש), להיפגש עם חברים אוהבי יין, לבקר ביקבים וליהנות מהחיים הכפיים של עולם היין.
גיליתי גם שבמעבדות המחקר של החברה עובדים כיום על פיתוח שני מוצרים נוספים: קפסולה קטנה , לבליעה, שתכיל את רכיבי הבריאות הנמצאים בעשרות רימונים, וקפסולה שתכיל את אבקת רכיבי הבריאות של שמן זית שמיוצר ממאות זיתים, ללא שמן.

שאלות נפוצות

נשמח לענות לשאלות נוספות ופרטים בלתי ברורים לך 

לרכישת כמוסות VINIA בחברה

 

הסרטון שצילמתי במקום:

 

 

 

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *